menu
zoek

Nieuws Alkmaar

Getuigen en beelden gezocht na woningoverval

woensdag 26 oktober 2022, 11:37 uur

Dinsdagochtend 25 oktober hebben onbekende mannen een poging gedaan om een overval te plegen op een woning aan de Kennemerstraatweg in Alkmaar. Hierbij raakten de bewoners licht gewond. De recherche onderzoekt de zaak en is op zoek naar getuigen en camerabeelden.

Waar: Kennemerstraatweg in Alkmaar

Rond 10:20 uur kwam bij de politie een melding binnen van een woningoverval op de Kennemerstraatweg. Even daarvoor was er bij de centrale hal door onbekende personen aangebeld. Nadat de deur was geopend, kwamen kort daarna meerdere mannen de woning binnenstormen. Met geweld overmeesterden zij de twee aanwezige bewoners. Deze bleven zich verzetten en schreeuwden om hulp, waarna de overvallers besloten zonder buit te vertrekken. Nadat de politie werd gebeld, kwamen meerdere eenheden ter plaatse en werd in de omgeving gezocht naar de daders. Deze werden niet meer aangetroffen. De slachtoffers, een 79-jarige vrouw en een 80-jarige man, liepen bij de overval letsel op en werden naar het ziekenhuis vervoerd voor behandeling.  De recherche doet verder onderzoek naar de poging overval. Hiervoor is het team nog op zoek naar getuigen en camerabeelden. Heeft u in de ochtend van 25 oktober verdachte personen gezien in de omgeving van de Kennemerstraatweg? Heeft u een camera in de buurt bij uw woning, bedrijf of auto en mogelijk beelden van betrokkenen? Of heeft u andere informatie over deze zaak? Neem dan contact op de via telefoonnummer 0900-8844 of bel anoniem met 0800-7000. U kunt uw tips en info ook toesturen via het tipformulier. 2022222468


» Politie.nl

Kaart nieuws Alkmaar. Locatie nieuws: 52.61847 / 4.73071 Kennemerstraatweg
Kennemerstraatweg in Alkmaar


woensdag 26 oktober 2022, 11:58 uur
Ouder echtpaar naar ziekenhuis na overval in hun eigen huis
RTV N-HEen man van 80 en zijn 79-jarige vrouw zijn gisterochtend in hun appartement in Alkmaar overvallen. Het echtpaar raakte gewond toen meerdere overvallers de woning aan de Kennemerstraatweg binnenstormden en hen overmeesterden.
» RTV N-H
dinsdag 25 oktober 2022, 21:51 uur
Bejaard echtpaar (79 en 80) bruut overvallen in woning, beiden gewond in ziekenhuis
de TelegraafEen 79-jarige vrouw en haar 80-jarige echtgenoot zijn dinsdagochtend bij een overval op hun appartement aan de Kennemerstraatweg in Alkmaar gewond geraakt.
» de Telegraaf



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV N-H
Foto: de Telegraaf

Meer nieuws uit Alkmaar

10 december 15:41Twee meisjes moeten 130.000 euro betalen na acht brandstichtingen in Alkmaar
24 november 18:00Zeldzame beelden opgedoken: nazi's feesten met hotelpersoneel in Alkmaar
23 november 15:58Drie aanhoudingen na alcohol- en drugscontrole rondom Alkmaar
6 november 15:51Nieuwe aanhouding in Alkmaar in onderzoek naar doodgeschoten Freek
30 oktober 17:53Vondst van lichaam Tijn (25) uit Alkmaar werd week stilgehouden door OM
24 oktober 15:56Vermiste Tijn (25) dood aangetroffen, politie en OM gaan uit van misdrijf
16 oktober 17:52Twee mannen uit Alkmaar aangehouden in zaak rond vermiste Tijn (25), politie gaat uit van misdrijf
1 oktober 17:20Politie sluit misdrijf vermiste Tijn (25) niet uit: “Alle scenario’s houden we open”
26 september 22:51Politie schaalt op in onderzoek naar vermissing 25-jarige Tijn uit Alkmaar
17 september 16:11Dood van gezin met klein kind in Alkmaar is geen moordzaak
23 juli 07:35Mary Borsato (80) stopt met beroemde Alkmaarse bruidswinkel
12 juli 14:39Man slaat boa bewusteloos in Alkmaar
8 juli 15:28Celstraf voor vijf Legia-supporters die ME'ers mishandelden in Alkmaar
30 juni 10:43Oorzaak ontploffing in trein nog onbekend, NS onderzoekt oorzaak
2 juni 18:39OM looft 15.000 euro uit voor gouden tip in zaak dodelijk schietincident Alkmaar
25 mei 17:55LIVE play-offs | AZ jaagt na comeback op voorsprong, FC Twente onder druk in Alkmaar
22 mei 22:31AZ-publiek op de banken voor rentree Jordy Clasie en hattrick Mexx Meerdink
15 april 13:52Man (36) uit Alkmaar aangehouden voor Drentse kunstroof
1 april 17:15Gevoelige informatie per ongeluk naar woningbouwvereniging gestuurd
19 maart 15:00Lichaam in Alkmaars water is van vermiste vrouw (56)
RSS.