menu
zoek

Nieuws Almelo

Brand verwoest afvalverwerkingsbedrijf in Almelo

woensdag 10 augustus 2022, 05:58 uur

Op een bedrijvenpark in Almelo heeft in de nacht van dinsdag op woensdag een zeer grote brand gewoed. Het vuur heeft een loods waarin een afvalverwerkingsbedrijf was gevestigd grotendeels verwoest. De brandweer wist met vier blusvoertuigen te voorkomen dat de vlammen oversloegen naar naastgelegen panden.

Waar: Albardastraat in Almelo

» de Telegraaf


Kaart nieuws Almelo. Locatie nieuws: 52.38598 / 6.61588 Albardastraat
Albardastraat in Almelo


woensdag 10 augustus 2022, 00:52 uur
Zeer grote brand op bedrijventerrein Almelo
de TelegraafIn een loods op een bedrijvenpark in Almelo woedt in de nacht van dinsdag op woensdag een zeer grote brand. De loods staat volledig in brand en de brandweer probeert met vier blusvoertuigen te voorkomen dat de vlammen overslaan.
» de Telegraaf
dinsdag 9 augustus 2022, 23:53 uur
Uitslaande brand op bedrijventerrein in Almelo, rook- en stankoverlast in wijde omgeving
RTV OostOp het Bedrijvenpark Twente in Almelo is dinsdagavond een uitslaande brand uitgebroken. Een bedrijfshal van een afval- en reinigingsbedrijf is grotendeels verwoest. Er is niemand gewond geraakt.
» RTV Oost
dinsdag 9 augustus 2022, 23:27 uur
Uitslaande brand in afvalverwerkingsbedrijf in Almelo, gebrek aan bluswater hindert bestrijding
de StentorALMELO - In een loods op het bedrijvenpark in Almelo is dinsdagavond een grote brand ontstaan. De brandweer is bezig met blussen en verwacht nog uren bezig te zijn in de nacht. Door een gebrek aan bluswater gaan de werkzaamheden moeizaam: de brandweer haalt water uit het kanaal Almelo de Haandrik.
» de Stentor
dinsdag 9 augustus 2022, 23:05 uur
Grote uitslaande brand in loods Leemans Afval en Reiniging
HardnieuwsALMELO - Dinsdagavond 9 augustus tegen 23.05 uur is brand ontstaan in een loods van Leemans Afval en Reiniging op het bedrijvenpark aan de Albardastraat in Almelo.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: de Telegraaf
Foto: de Telegraaf
Foto: RTV Oost
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Almelo

23 maart 18:09Emotionele bewoners kanaaldrama in rechtszaal: "Ik ben op door de jarenlange stress"
21 maart 15:14Werknemer raakt bekneld in zaagmachine en overlijdt
5 maart 14:11Automobilist rijdt in op stel bij McDonald’s en veroorzaakt ravage
3 maart 10:01Enschedese elektrogroothandel bouwt nieuwe megavestiging in Almelo
3 maart 05:00Daarlerveen roept kandidaten statenverkiezingen op: "Neem verantwoordelijkheid bij kanaaldrama"
24 februari 23:16Hattrickheld Samuel Armenteros: "Drie doelpunten, blijft speciaal"
22 februari 20:12Staatssecretaris onderzoekt wat Arriva-treinen tussen Groningen en Zwolle de reiziger opleveren
18 februari 10:02Reeks blunders van scheidsrechter Kamphuis maakt einde aan inhaalrace Willem II
17 februari 21:55PEC weet weer hoe verliezen voelt: dramatische start nekt koploper tegen ADO
9 februari 07:29Vrouw is wachten op miljoen euro voor haar rietgedekte villa spuugzat
2 februari 06:20Treinpersoneel Arriva staakt in oosten en noorden
1 februari 13:19Nationale ombudsman start onderzoek naar woningschade bij kanaal Almelo-De Haandrik
27 januari 08:56Hulpverleners boos na brute diefstal AED's: 'Kan je zoontje of moeder zijn die hartstilstand krijgt'
21 januari 19:06Een rokende puinhoop is alles wat rest na de enorme vuurzee in bedrijfsverzamelgebouw Almelo
15 januari 21:29Het verschil tussen PEC Zwolle en Heracles Almelo is groot: ‘We hebben ze weggespeeld’
15 januari 17:30Van Polen glundert na klinkende zege in Almelo: "Ik heb zo genoten van de eerste helft"
13 januari 11:51Zeg het maar: wel of geen geldig doelpunt van Heracles Almelo in duel met GA Eagles?
23 december 14:11Geen celstraf voor Almelose kruisboogschutter, rechtbank legt alleen tbs op
29 november 11:32OM eist 22 jaar celstraf en tbs tegen Almelose kruisboogschutter
28 november 10:20Strafzaak tegen Almelose kruisboogschutter verder met spreekrecht
RSS.