menu
zoek

Nieuws Almere

Twee verdachten aangehouden voor woningoverval aan de Klipgriend

woensdag 19 oktober 2022, 15:37 uur

De politie heeft op woensdag 18 oktober twee verdachten aangehouden voor de gewapende woningoverval aan de Klipgriend. Het gaat om een 19-jarige man uit Almere en een 18-jarige man uit Den Haag. De politie is nog op zoek naar een derde verdachte.

Waar: Klipgriend in Almere

Woningoverval aan de Klipgriend Het is donderdag 5 mei als om 15.45 uur wordt aangebeld bij de bewoners. Drie mannen in donkere kleding bedreigen de bewoner met wapens. Niet veel later gaan zij er weer vandoor op één scooter. De politie startte direct een zoektocht naar de drie mannen. Signalement en beelden De drie verdachten zijn vastgelegd op beeld. Hieruit blijkt dat het gaat om drie mannen met het volgende signalement: Helemaal zwart gekleed Zwarte bivakmuts en capuchons Handschoenen Donkere huidskleur Rond de 20-25 jaar Tussen de 1.80 en 1.90 meter Heeft u meer informatie over de derde verdachte? Mede door hulp van getuigen en binnengekomen tips, kon de politie twee verdachten aanhouden. We zijn nog opzoek naar een derde verdachte. Herkent u bovenstaande signalementen van de verdachten en/of de scooter? Of heeft u andere informatie met bijvoorbeeld beelden die ons kunnen helpen in het onderzoek? Geef uw tips door via onderstaand tipformulier of bel 0900-8844. U kunt ook anoniem melden via 0800-7000.


» Politie.nl


Kaart nieuws Almere. Locatie nieuws: 52.33999 / 5.23836 Klipgriend
Klipgriend in Almere


woensdag 19 oktober 2022, 17:13 uur
Twee tieners aangehouden voor gewapende woningoverval
Omroep FlevolandTwee verdachten zijn woensdagmiddag aangehouden voor een gewapende woningoverval aan de Klipgriend in Almere Haven. Het gaat om een 19-jarige jongeman uit Almere en een 18-jarige jongen uit Den Haag. Een derde verachte wordt nog gezocht, zo meldt de politie.
» Omroep Flevoland



Meer nieuws uit Almere

31 maart 00:52Raad Almere bezorgd over mogelijke komst asielzoekers in voormalige gevangenis
28 maart 06:55Lopend Vuur: Goed dat er statiegeld komt op blikjes
24 maart 18:35Lokale advertenties en stadsmeubilair: een effectieve manier van adverteren
23 maart 16:46Almere City wint oefenduel van RKC Waalwijk: 0-6  
20 maart 22:35Auto geramd door stadsbus op Noorderdreef
16 maart 17:20Vier tieners aangehouden voor straatroof
16 maart 11:37Explosie bij woning Almere Poort
13 maart 16:56Jongen (16) beroofd van telefoon door mannen met vuurwapen
10 maart 21:56NAC Breda legt druk bij Almere City in strijd om periodetitel
10 maart 13:27Lelystedeling blijft in cel voor moord op Gerrie Revers (77)
9 maart 14:10Justitie eist drie jaar cel tegen politiechef wegens verkrachting hoofdagente
8 maart 14:02Almeerder op straat neergeslagen en beroofd
7 maart 16:19OM: Almeerder die persoonlijke gegevens verkocht, stal ook cryptomunten
3 maart 20:09Celstraf voor medewerker tbs-kliniek die seks had met patiënt
2 maart 15:32Gewonde bij aanvaring op Gooimeer
1 maart 19:16Automobilist rijdt woning binnen, forse schade aan gevel
1 maart 10:51Politie zoekt getuigen van poging overval supermarkt Wezelstraat
28 februari 11:00Stelling | We moeten stoppen met de Floriade in Nederland
26 februari 14:29Verwarde man veroorzaakt overlast
25 februari 09:26Almeerder slaat en schopt agenten bij aanhouding
RSS.