menu
zoek

Nieuws Almere

Belangrijke zege voor RKC Waalwijk tegen Almere City FC

zondag 2 februari 2025, 14:20 uur

RKC Waalwijk heeft zondagmiddag een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie versloeg Almere City FC met 4-1 en vergrootte daarmee het gat tussen beide ploegen tot 4 punten. Thuisploeg Almere was in de eerste helft overheersend, maar raakte kort na rust Joey Jacobs kwijt door een rode kaart.

» Omroep Brabant



zondag 2 februari 2025, 13:00 uur
RKC draait cruciaal duel helemaal om en verslaat tien man van Almere City
Brabants DagbladRKC heeft een héél belangrijke strohalm gepakt door de cruciale kelderkraker van Almere City te winnen met 1-4. Na een matige eerste helft hielp een rode kaart voor de thuisploeg RKC aan de zege.
» Brabants Dagblad
zondag 2 februari 2025, 12:18 uur
Almere City verliest degradatiekraker van RKC Waalwijk
Omroep FlevolandAlmere City FC heeft zondagmiddag de degradatiekraker tegen RKC met grote cijfers verloren. De gasten uit Waalwijk waren in het Yanmar stadion met 1-4 te sterk voor de Almeerders. Bij rust leidde Almere nog met 1-0.
» Omroep Flevoland
zondag 2 februari 2025, 10:00 uur
RKC heeft wind in de zeilen na winst in kelderkraker: Mohamed Ihattaren belangrijk tegen Almere City
de GelderlanderRKC heeft Almere City een flinke dreun uitgedeeld. De nummer 17 van de eredivisie won de kelderkraker in de Flevopolder met 1-4 en liep daardoor uit tot vier punten op de hekkensluiter, die het duel met tien man eindigde. De degradatiezorgen nemen door het verlies verder toe in Almere.
» de Gelderlander
zondag 2 februari 2025, 10:00 uur
LIVE | RKC mag halverwege nog hopen door gemiste kansen Almere City
Brabants DagbladRKC overhandigde na de overwinning op Willem II de rode lantaarn aan Almere City. Juist die club is deze zondag de tegenstander van de ploeg van Henk Fraser. Wie wint de degradatiekraker? Volg het duel hier live!
» Brabants Dagblad



Meer nieuws uit Almere

14 maart 20:03Almere City thuis niet langs NAC: 1-1
14 maart 20:00Voor 75.000 euro bijbeunen naast bijstandsuitkering: man (66) valt door de mand
14 maart 13:45School luidt noodklok: ‘Leerlingen worden gerekruteerd door criminele bendes’
13 maart 19:26Almeerder aangehouden die wordt verdacht van aanranding in Beatrixpark
12 maart 13:03Twee minderjarigen aangehouden na brandstichting
11 maart 13:5050.000 euro geïnd en lading illegale sigaretten in beslag genomen bij verkeerscontrole Almere West
9 maart 16:46Almere City lijdt nipte nederlaag bij FC Twente
6 maart 17:13Vermeende Almeerse loodgietersbende hoort celstraffen tot vier jaar eisen
5 maart 11:23Man (38) verdacht van grootschalige identiteitsfraude, politie vindt veel gestolen post in zijn huis
5 maart 11:22Almere, Rotterdam en Lelystad kansrijk voor nieuw complex KNVB
4 maart 06:55Netwerk van loodgieters uit Almere verdacht van miljoenenfraude
3 maart 09:00Programma: Koploper Ajax naar PEC, Twente ontvangt hekkensluiter Almere
28 februari 15:22Zebrapad bij Flevoziekenhuis komt er
28 februari 14:00Burenruzie in Almere wordt tot in de rechtbank uitgevochten: ‘Dit is echt een wanhoopsdaad’
27 februari 17:38Gewapende jongeman overvalt optiekwinkel in Almere
25 februari 12:10Twee mannen uit Almere op bijzondere wijze aangehouden voor online oplichting
22 februari 18:52Hancko redt worstelend Feyenoord met goal in blessuretijd tegen hekkensluiter Almere City
21 februari 17:14LIVE heel veel Feyenoord in FC Rijnmond: over AC Milan, Internazionale én Van Persie
21 februari 10:52Gewelddadige woningoverval Pinksterbloemweg: 22-jarige Almeerder gearresteerd voor betrokkenheid
18 februari 19:05Invaldocent van basisschool in Almere verdacht van ontucht met twee leerlingen
RSS.