OM: man uit Almere runde callcenter in vakantiehuisje en streek tonnen op
maandag 31 augustus 2026, 21:22 uurEen vakantiehuisje in Uitdam werd omgebouwd tot callcenter voor bankhelpdeskfraude. Daar zouden tonnen zijn verdiend, mede dankzij een man uit Almere die nu jarenlang de cel in moet. Dat is de overtuiging van het OM.
» de Stentor
maandag 31 augustus 2026, 20:55 uur
Het Openbaar Ministerie heeft maandag tot zes jaar cel geëist tegen twee mannen van 26 en 27 uit Almere en Amsterdam en een 24-jarige vrouw uit Nigtevegt op verdenking van grootschalige bankhelpdeskfraude. Maar liefst 156 mensen zijn slachtoffer geworden in deze zaak. Een vakantiehuisje in Uitdam werd gebruikt als uitvalsbasis en ingericht als callcenter voor […] Het bericht Tot zes jaar cel geëist voor bankhelpdeskfraude vanuit callcenter op vakantiepark verscheen eerst op Crimesite.
Tot zes jaar cel geëist voor bankhelpdeskfraude vanuit callcenter op vakantiepark
maandag 31 augustus 2026, 19:39 uur
Tegen een 26-jarige man uit Almere is zes jaar celstraf geëist voor betrokkenheid bij grootschalige bankhelpdeskfraude. Volgens het Openbaar Ministerie (OM) had de Almeerder samen met andere verdachten een vakantiehuisje ingericht als callcenter en heeft hij van daaruit slachtoffers telefonisch opgelicht.
OM eist zes jaar cel tegen Almeerder voor bankhelpdeskfraude vanuit vakantiehuisje
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Stentor