Aanhoudingen om illegale handel van verdovende middelen per post
maandag 7 september 2020, 15:56 uurDe politie heeft drie mensen aangehouden vanwege het versturen van verdovende middelen per post. Het gaat om een man (35) en vrouw (36) uit Amsterdam en een 39-jarige man uit Amstelveen.
» NOS
maandag 7 september 2020, 15:39 uur
AMSTERDAM - De politie heeft bij vijf invallen in Amsterdam en Amstelveen tientallen kilo's aan verdovende middelen aangetroffen. De drugs zaten in pakketten die klaar waren om met de post naar het buitenland te worden verstuurd. Er zijn afgelopen vrijdag drie verdachten opgepakt.
Drugs in postpakketten verstuurd naar buitenland: politie rolt inpaklocatie op

maandag 7 september 2020, 15:07 uur
In een onderzoek naar de export van drugs via postpakketten naar het buitenland heeft de Landelijke Eenheid vrijdag drie verdachten aangehouden. Het gaat om een 39-jarige man uit Amstelveen, een 36-jarige vrouw uit Amsterdam en een 35-jarige man uit Amsterdam. Bij verschillende invallen werden tientallen kilo’s drugs gevonden.
Drietal opgepakt in onderzoek drugshandel per post

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: RTV N-H
Meer nieuws uit Amstelveen
