menu
zoek

Nieuws Amsterdam

Politie houdt woningovervallers Gooioord aan

donderdag 16 maart 2023, 09:31 uur

Agenten houden op woensdagavond snel na een gewapende woningoverval drie verdachten aan. De verdachten, drie minderjarige jongens, zitten op dit moment nog vast en zitten in volledige beperkingen. Dit betekent dat zij alleen contact mogen hebben met hun advocaat. De recherche onderzoekt de zaak.

Waar: Gooioord in Amsterdam

Omstreeks 21.40 uur komt er bij het Operationeel Centrum een melding binnen van een verdachte situatie. De melder ziet een groep jongens een portiek binnengaan en vertrouwt het niet. Dit gevoel blijkt te kloppen, want de jongens dringen kort na de melding gewapend een woning binnen en mishandelen de twee bewoners. De verdachten vluchten vervolgens de woning uit met diverse goederen. Meerdere politie-eenheden zijn snel ter plaatse en na een korte zoekactie in de omgeving worden er drie verdachten aangehouden. Tijdens de aanhoudingen voelen agenten zich genoodzaakt waarschuwingsschoten te lossen en gericht te schieten. Gelukkig raakt er niemand gewond. De omgeving is een geruime tijd afgezet en meerdere sporen zijn veiliggesteld en in beslag genomen ten behoeve van het onderzoek. De bewoners van de woning konden ter plaatse worden behandeld aan hun verwondingen. De recherche geeft aan dat meerdere aanhoudingen niet worden uitgesloten. Bent u getuigen geweest, of heeft u meer informatie over de woningoverval? Laat het ons weten via onderstaande knopppen. Vermeld hierbij het zaaksnummer: 2023058879 Foto: Inter Visual Studio


» Politie.nl

Kaart nieuws Amsterdam. Locatie nieuws: 52.32100 / 4.97145 Gooioord
Gooioord in Amsterdam


donderdag 16 maart 2023, 11:27 uur
Politie schiet gericht op drie minderjarige overvallers in Amsterdam
NU.nlDe Amsterdamse politie heeft woensdagavond gericht geschoten bij de aanhouding van drie minderjarige verdachten van een woningoverval. Er werden ook waarschuwingsschoten gelost. Niemand is hierbij gewond geraakt, meldt de politie donderdag.
» NU.nl
donderdag 16 maart 2023, 10:55 uur
Politie schiet gericht bij aanhouding jonge overvallers Amsterdam
de TelegraafDe Amsterdamse politie heeft woensdagavond gericht geschoten bij het aanhouden van drie minderjarige jongens na een woningoverval. Niemand is hierbij gewond geraakt, meldt de politie donderdagochtend. Er zijn ook waarschuwingsschoten gelost.
» de Telegraaf
donderdag 16 maart 2023, 10:00 uur
Politie schiet gericht op minderjarige verdachten woningoverval Amsterdam
Brabants DagbladAgenten hebben woensdagavond gericht geschoten bij de aanhouding van drie minderjarige verdachten na een gewapende woningoverval in Amsterdam-Zuidoost. Niemand raakte gewond.
» Brabants Dagblad
donderdag 16 maart 2023, 09:16 uur
Amsterdamse politie schiet gericht na melding woningoverval (UPDATE)
CrimesiteDe politie heeft drie verdachten aangehouden, na een woningoverval in Amsterdam op woensdagavond. Bij het incident is gericht geschoten door agenten. Daarbij raakte niemand gewond.
» Crimesite
woensdag 15 maart 2023, 21:45 uur
Schoten gelost bij woningoverval
HardnieuwsAMSTERDAM - Woensdagavond 15 maart om 21.45 uur heeft een overval plaatsgevonden op een flatwoning aan de Gooioord in Amsterdam.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: NU.nl
Foto: de Telegraaf
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Amsterdam

22 december 22:10Jong Ajax in tranen bij eerbetoon voor overleden vriendin (21) van Mark Verkuijl
22 december 16:08Openingstijden supermarkten tijdens kerstdagen
22 december 11:16Publiek brengt laatste groet aan overleden choreograaf Hans van Manen
21 december 14:35Twee vrouwen en een man gewond bij steekincident Amsterdam
20 december 20:54Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie is de Mol? 2025
19 december 11:50Verdachten aangehouden na steekincident in school Burgemeester Hogguerstraat
18 december 18:26Politie vindt 8500 kilo illegaal vuurwerk in Amsterdams bedrijfspand
18 december 12:33Voetballer Quincy Promes vraagt hof tevergeefs om vrijlating om voor zijn vijf kinderen te zorgen
18 december 11:34Dode eenden in Amsterdamse rioolwaterzuivering door vergiftiging
18 december 11:17Oplichter opgepakt die met deepfake tientallen bankrekeningen opende en misbruikte
17 december 22:26Choreograaf Hans van Manen op 93-jarige leeftijd overleden
17 december 15:08Politie heropent onderzoek naar gewapende overval brillenwinkel Amsterdam-Zuid
17 december 14:13Politie vindt 26 zwaar verwaarloosde konijnen in Amsterdams appartement
15 december 17:46Man (64) overleden na zware mishandeling in Amsterdam
15 december 15:00Concertgebouw beklad na optreden Israƫlische zanger
12 december 14:59Getuigen gezocht na gewapende overval Van Brakelstraat
12 december 10:32Rat aan boord bij KLM-vlucht naar Aruba: 254 passagiers gestrand
10 december 13:00Vanaf komende zomer nachttrein van Amsterdam naar Milaan
10 december 11:05'Kinderen met ernstige astma komen vaker uit gezinnen met laag inkomen'
9 december 16:53Verdachte gearresteerd voor gewelddadige woningoverval
RSS.