menu
zoek

Nieuws Amsterdam

Gewapende overval op supermarkt Spaklerweg

vrijdag 17 maart 2023, 14:46 uur

Donderdagavond 16 maart 2023 plegen twee verdachten een overval op een supermarkt aan de Spaklerweg in Amsterdam-Oost. Hierbij wordt een supermarktmedewerker geslagen, en bedreigd met een vuurwapen. De verdachten maken diverse goederen buit. Niemand is hierbij gewond geraakt.

Waar: Spaklerweg in Amsterdam

Omstreeks 19.05 uur komen twee overvallers de supermarkt binnen. Op dat moment helpt de aanwezige medewerker een klant. De overvallers richten bij binnenkomst direct een vuurwapen op de aanwezige medewerker. Één van de verdachten instrueert vervolgens de medewerker om goederen af te geven waarbij hij hem ook een ellenboog stoot geeft. De tweede verdachte houdt hierbij de medewerker onder schot. De situatie is zeer dreigend waarbij de overvallers goederen blijven eisen. Nadat de overvallers meerdere goederen wegnemen, verlaten ze de supermarkt en laten de medewerkers en diverse klanten geschrokken achter. Eenmaal buiten springen de verdachten op een driewiel motorscooter en vluchten in de richting van het Amstelstation. Daarna wordt de politie ingeschakeld waarbij een zoekslag wordt gemaakt in de omgeving. De overvallers worden helaas niet meer aangetroffen. Signalementen verdachten: Verdachte 1: - man - ongeveer 30 jaar - donker gekleed - zwarte helm met opvallende rode hoorntjes Verdachte 2: - man - licht getinte huidskleur - ongeveer 20 jaar - donkere gekleed - grijze helm met opvallende rode hoorntjes - in het bezit van een vuurwapen Ter plaatse is de recherche een uitgebreid onderzoek gestart en komt graag in contact met getuigen. Getuigenoproep  Beschikt u over beeldmateriaal van de periode voor, tijdens of na het incident, bijvoorbeeld afkomstig van beveiligingscamera’s, videodeurbellen of dashcam’s in nabij geparkeerde voertuigen? Dan komt het onderzoeksteam graag met u in contact. Heeft u daarnaast iets gezien of gehoord, wat het onderzoek verder zou kunnen helpen? Mensen kunnen zich melden via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000. Via onderstaand tipformulier kunt u eventueel het beeldmateriaal uploaden.


» Politie.nl

Kaart nieuws Amsterdam. Locatie nieuws: 52.33996 / 4.92101 Spaklerweg
Spaklerweg in Amsterdam


donderdag 16 maart 2023, 20:22 uur
Gewapende overval op Amsterdamse supermarkt, daders gevlucht
RTV N-HTwee mannen hebben vanavond rond 19.00 uur met een wapen een supermarkt overvallen aan de Spaklerweg in Amsterdam. Ze zijn gevlucht op een scooter met een onbekende buit.
» RTV N-H
donderdag 16 maart 2023, 19:10 uur
Onderzoek naar overval op supermarkt
HardnieuwsAMSTERDAM - Donderdagavond 16 maart rond 19.10 uur heeft een overval plaatsgevonden aan de Spaklerweg in Amsterdam.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: RTV N-H

Meer nieuws uit Amsterdam

22 december 22:10Jong Ajax in tranen bij eerbetoon voor overleden vriendin (21) van Mark Verkuijl
22 december 16:08Openingstijden supermarkten tijdens kerstdagen
22 december 11:16Publiek brengt laatste groet aan overleden choreograaf Hans van Manen
21 december 14:35Twee vrouwen en een man gewond bij steekincident Amsterdam
20 december 20:54Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie is de Mol? 2025
19 december 11:50Verdachten aangehouden na steekincident in school Burgemeester Hogguerstraat
18 december 18:26Politie vindt 8500 kilo illegaal vuurwerk in Amsterdams bedrijfspand
18 december 12:33Voetballer Quincy Promes vraagt hof tevergeefs om vrijlating om voor zijn vijf kinderen te zorgen
18 december 11:34Dode eenden in Amsterdamse rioolwaterzuivering door vergiftiging
18 december 11:17Oplichter opgepakt die met deepfake tientallen bankrekeningen opende en misbruikte
17 december 22:26Choreograaf Hans van Manen op 93-jarige leeftijd overleden
17 december 15:08Politie heropent onderzoek naar gewapende overval brillenwinkel Amsterdam-Zuid
17 december 14:13Politie vindt 26 zwaar verwaarloosde konijnen in Amsterdams appartement
15 december 17:46Man (64) overleden na zware mishandeling in Amsterdam
15 december 15:00Concertgebouw beklad na optreden Israëlische zanger
12 december 14:59Getuigen gezocht na gewapende overval Van Brakelstraat
12 december 10:32Rat aan boord bij KLM-vlucht naar Aruba: 254 passagiers gestrand
10 december 13:00Vanaf komende zomer nachttrein van Amsterdam naar Milaan
10 december 11:05'Kinderen met ernstige astma komen vaker uit gezinnen met laag inkomen'
9 december 16:53Verdachte gearresteerd voor gewelddadige woningoverval
RSS.