menu
zoek

Nieuws Amsterdam

Tweede aanhouding na explosie Egoli

donderdag 21 september 2023, 11:06 uur

In het lopende onderzoek naar de explosie aan de Egoli in Amsterdam, in de nacht van 15 op 16 september 2023, is woensdag 20 september een tweede 20-jarige verdachte Amsterdammer aangehouden. Kort na de explosie op 16 september kon al een andere 20-jarige verdachte uit Amsterdam worden aangehouden. Bij de explosie raakte niemand gewond.

Waar: Egoli in Amsterdam

In de nacht van vrijdag op zaterdag is het rond 04.30 uur raak  als er op de Egoli in Amsterdam Zuidoost een explosief afgaat. Hierbij raakt de woning beschadigd. In de omgeving van de Egoli weet de politie direct een 20-jarige Amsterdammer aan te houden op verdenking van betrokkenheid bij deze explosie. De Teamleider Explosieven Veiligheid, Forensische Opsporing en de recherche starten direct een uitgebreid onderzoek. Woensdagmiddag, 20 september 2023, kon een tweede verdachte worden aangehouden. Omdat deze tweede verdachte nog in beperkingen zit, is de politie terughoudend met het geven van informatie over deze zaak. De recherche gaat onverminderd door met het onderzoek. Meer aanhoudingen in deze zaak worden niet uitgesloten. Getuigenoproep: Beschikt u over beeldmateriaal van de periode voor, tijdens of na het incident, bijvoorbeeld afkomstig van beveiligingscamera’s, videodeurbellen of dashcam’s in nabij geparkeerde voertuigen? Dan komt het onderzoeksteam graag met u in contact. Heeft u daarnaast iets gezien of gehoord, wat het onderzoek verder zou kunnen helpen? Mensen kunnen zich melden via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000. Via onderstaand tipformulier kunt u eventueel het beeldmateriaal uploaden.


» Politie.nl

Kaart nieuws Amsterdam. Locatie nieuws: 52.32421 / 4.96182 Egoli
Egoli in Amsterdam


donderdag 21 september 2023, 14:12 uur
Tweede verdachte aangehouden na explosie in Amsterdam
CrimesiteDe politie in Amsterdam heeft woensdag een tweede persoon aangehouden, in verband met een explosie die vorige week plaatsvond in die stad. Explosie Het gaat om de arrestatie van een 20-jarige verdachte, een Amsterdammer. Dit maakt de politie donderdag bekend.
» Crimesite



Meer nieuws uit Amsterdam

21 december 14:35Twee vrouwen en een man gewond bij steekincident Amsterdam
20 december 20:54Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie is de Mol? 2025
19 december 11:50Verdachten aangehouden na steekincident in school Burgemeester Hogguerstraat
18 december 18:26Politie vindt 8500 kilo illegaal vuurwerk in Amsterdams bedrijfspand
18 december 12:33Voetballer Quincy Promes vraagt hof tevergeefs om vrijlating om voor zijn vijf kinderen te zorgen
18 december 11:34Dode eenden in Amsterdamse rioolwaterzuivering door vergiftiging
18 december 11:17Oplichter opgepakt die met deepfake tientallen bankrekeningen opende en misbruikte
17 december 22:26Choreograaf Hans van Manen op 93-jarige leeftijd overleden
17 december 15:08Politie heropent onderzoek naar gewapende overval brillenwinkel Amsterdam-Zuid
17 december 14:13Politie vindt 26 zwaar verwaarloosde konijnen in Amsterdams appartement
15 december 17:46Man (64) overleden na zware mishandeling in Amsterdam
15 december 15:00Concertgebouw beklad na optreden Israëlische zanger
12 december 14:59Getuigen gezocht na gewapende overval Van Brakelstraat
12 december 10:32Rat aan boord bij KLM-vlucht naar Aruba: 254 passagiers gestrand
10 december 13:00Vanaf komende zomer nachttrein van Amsterdam naar Milaan
10 december 11:05'Kinderen met ernstige astma komen vaker uit gezinnen met laag inkomen'
9 december 16:53Verdachte gearresteerd voor gewelddadige woningoverval
9 december 13:24Brandje en glas in kinderkamer na explosie Amsterdamse woning
9 december 12:04Ontruiming i.v.m. aantreffen mogelijk explosief Nieuwlandhof Amsterdam-Zuidoost
9 december 11:06NL Exclusief: De Beste High Roller Deals en VIP Service in 2026
RSS.