menu
zoek

Nieuws Amsterdam

Man neergestoken in stadsbus: recherche zoekt andere inzittenden

maandag 4 december 2023, 16:18 uur

Zondagmiddag 3 december 2023 werd in stadsbus 34 richting het Olof Palmeplein een 30-jarige man neergestoken. Niet lang na het steekincident konden agenten een 39-jarige verdachte aanhouden. De recherche onderzoekt wat er precies gebeurd is en komt graag in contact met reizigers die iets gezien hebben van het steekincident toen zij ook in de bus zaten.

Waar: Olof Palmeplein in Amsterdam

Rechercheurs hebben al met verschillende inzittenden van de bus gesproken, maar nog niet iedereen heeft zijn/haar verhaal bij de politie gedaan. Alle informatie is welkom bij de recherche en daarom de dringende oproep: zat u zondagmiddag 3 december 2023 in deze bus en heeft u het incident gezien, neem dan contact op met de politie. Het gaat om bus 34 richting het Olof Palmeplein waarin rond 17.00 uur het steekincident plaatsvond. Aan het steken ging vermoedelijk een ruzie tussen het slachtoffer en de verdachte vooraf. De bus is vervolgens bij halte Mosplein gestopt en de verdachte is toen de bus uit gevlucht. Het slachtoffer raakte lichtgewond en moest naar het ziekenhuis worden overgebracht. Andere reizigers konden met een andere bus verder reizen.

Contact met de politie Zat u die middag in de bus en heeft u (een deel van) het incident gezien, maar heeft u hier nog niet met de politie over gesproken? Neem dan contact op via 0900-8844. Ook andere informatie over de zaak kan via die weg gedeeld worden. Daarnaast kunt u ook een tip doorgeven via onderstaand tipformulier. Het onderzoeksnummer van deze zaak: 2023274551.


» Politie.nl

Kaart nieuws Amsterdam. Locatie nieuws: 52.39758 / 4.94286 Olof Palmeplein
Olof Palmeplein in Amsterdam


maandag 4 december 2023, 19:06 uur
Man neergestoken in Amsterdamse stadsbus, verdachte (39) aangehouden
Blik op NieuwsIn Amsterdam werd zondagmiddag 3 december 2023 in stadsbus 34 richting het Olof Palmeplein een 30-jarige man neergestoken.
» Blik op Nieuws
zondag 3 december 2023, 19:23 uur
Man neergestoken in stadsbus Amsterdam, verdachte aangehouden
CrimesiteIn een bus van het GVB in Amsterdam is zondagmiddag rond 17.00 een man neergestoken. Het incident gebeurde ter hoogte van het Mosplein in Amsterdam-Noord. Het slachtoffer is volgens de politie aanspreekbaar overgebracht naar het ziekenhuis.
» Crimesite
zondag 3 december 2023, 18:07 uur
Gewonde door steekpartij in bus in Amsterdam
de TelegraafIn een bus van het GVB in Amsterdam is zondagmiddag iemand neergestoken. Het incident gebeurde rond 17.00 uur ter hoogte van het Mosplein in Amsterdam-Noord. Het slachtoffer is volgens de politie aanspreekbaar en naar het ziekenhuis gebracht. Er is een verdachte aangehouden.
» de Telegraaf
zondag 3 december 2023, 17:54 uur
Man neergestoken in bus Amsterdam-Noord, politie houdt verdachte aan
RTV N-HIn een stadsbus in Amsterdam-Noord is aan het eind van de middag een man neergestoken. Hij raakte daarbij lichtgewond. De politie heeft inmiddels een verdachte aangehouden.
» RTV N-H



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: RTV N-H

Meer nieuws uit Amsterdam

22 december 11:16Publiek brengt laatste groet aan overleden choreograaf Hans van Manen
21 december 14:35Twee vrouwen en een man gewond bij steekincident Amsterdam
20 december 20:54Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie is de Mol? 2025
19 december 11:50Verdachten aangehouden na steekincident in school Burgemeester Hogguerstraat
18 december 18:26Politie vindt 8500 kilo illegaal vuurwerk in Amsterdams bedrijfspand
18 december 12:33Voetballer Quincy Promes vraagt hof tevergeefs om vrijlating om voor zijn vijf kinderen te zorgen
18 december 11:34Dode eenden in Amsterdamse rioolwaterzuivering door vergiftiging
18 december 11:17Oplichter opgepakt die met deepfake tientallen bankrekeningen opende en misbruikte
17 december 22:26Choreograaf Hans van Manen op 93-jarige leeftijd overleden
17 december 15:08Politie heropent onderzoek naar gewapende overval brillenwinkel Amsterdam-Zuid
17 december 14:13Politie vindt 26 zwaar verwaarloosde konijnen in Amsterdams appartement
15 december 17:46Man (64) overleden na zware mishandeling in Amsterdam
15 december 15:00Concertgebouw beklad na optreden Israƫlische zanger
12 december 14:59Getuigen gezocht na gewapende overval Van Brakelstraat
12 december 10:32Rat aan boord bij KLM-vlucht naar Aruba: 254 passagiers gestrand
10 december 13:00Vanaf komende zomer nachttrein van Amsterdam naar Milaan
10 december 11:05'Kinderen met ernstige astma komen vaker uit gezinnen met laag inkomen'
9 december 16:53Verdachte gearresteerd voor gewelddadige woningoverval
9 december 13:24Brandje en glas in kinderkamer na explosie Amsterdamse woning
9 december 12:04Ontruiming i.v.m. aantreffen mogelijk explosief Nieuwlandhof Amsterdam-Zuidoost
RSS.