menu
zoek

Nieuws Amsterdam

Opnieuw explosief winkel Beemsterstraat na sluiting pand

dinsdag 17 juni 2025, 11:38 uur

Een bedreiging, beschieting en een explosief; in ruim een week tijd heeft een nachtwinkel in Noord te maken met verschillende incidenten. Maandagavond 16 juni sluit de gemeente het pand aan de Beemsterstraat. Toch is deze in de vroege ochtend van dinsdag 17 juni opnieuw doelwit van een explosie. De politie doet onderzoek.

Waar: Beemsterstraat in Amsterdam

Op zaterdagavond 7 juni bedreigen diverse mannen de eigenaar van de winkel met een vuurwapen. Een week later, op vrijdag 13 juni, treft hij een kogelgat aan in het raam van het pand. Nadat er in de nacht van zondag 15 op maandag 16 juni een explosief afgaat bij de deur van de winkel, besluit de gemeente het pand voor zes maanden te sluiten; een maatregel om de verstoorde openbare orde te herstellen en de veiligheid voor omwonenden te vergoten. Er raakt niemand gewond bij de incidenten, maar deze hebben wel enorme impact op de buurt. Het is voor de buurtbewoners extra schrikken dat er ondanks de sluiting, op dinsdagochtend 17 juni toch weer een explosief wordt aangetroffen. Meer informatie? De politie doet onderzoek naar de incidenten. Weet je meer, heb je iets gezien of ben je misschien in het bezit van beelden in de directe omgeving? Neem dan contact op met de politie op 0900-8844 of onderstaand tipformulier. Anoniem kan ook, bel dan met Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.


» Politie.nl

Kaart nieuws Amsterdam. Locatie nieuws: 52.39056 / 4.94616 Beemsterstraat
Beemsterstraat in Amsterdam


maandag 16 juni 2025, 22:55 uur
Nachtwinkel in Amsterdam-Noord moet direct dicht na beschieting en explosie
RTV N-HEen nachtwinkel aan de Beemsterstraat in Noord moet onmiddellijk zijn deuren sluiten, vanwege veiligheidsredenen. Eerder was er al een beschieting en afgelopen nacht een explosie. Aan het pand hangt een brief van de gemeente waarin te lezen valt dat het in opdracht van burgemeester Halsema direct gesloten wordt.
» RTV N-H



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV N-H

Meer nieuws uit Amsterdam

19 december 11:50Verdachten aangehouden na steekincident in school Burgemeester Hogguerstraat
18 december 18:26Politie vindt 8500 kilo illegaal vuurwerk in Amsterdams bedrijfspand
18 december 12:33Voetballer Quincy Promes vraagt hof tevergeefs om vrijlating om voor zijn vijf kinderen te zorgen
18 december 11:34Dode eenden in Amsterdamse rioolwaterzuivering door vergiftiging
18 december 11:17Oplichter opgepakt die met deepfake tientallen bankrekeningen opende en misbruikte
17 december 22:26Choreograaf Hans van Manen op 93-jarige leeftijd overleden
17 december 15:08Politie heropent onderzoek naar gewapende overval brillenwinkel Amsterdam-Zuid
17 december 14:13Politie vindt 26 zwaar verwaarloosde konijnen in Amsterdams appartement
15 december 17:46Man (64) overleden na zware mishandeling in Amsterdam
15 december 15:00Concertgebouw beklad na optreden Israƫlische zanger
12 december 14:59Getuigen gezocht na gewapende overval Van Brakelstraat
12 december 10:32Rat aan boord bij KLM-vlucht naar Aruba: 254 passagiers gestrand
10 december 13:00Vanaf komende zomer nachttrein van Amsterdam naar Milaan
10 december 11:05'Kinderen met ernstige astma komen vaker uit gezinnen met laag inkomen'
9 december 16:53Verdachte gearresteerd voor gewelddadige woningoverval
9 december 13:24Brandje en glas in kinderkamer na explosie Amsterdamse woning
9 december 12:04Ontruiming i.v.m. aantreffen mogelijk explosief Nieuwlandhof Amsterdam-Zuidoost
9 december 11:06NL Exclusief: De Beste High Roller Deals en VIP Service in 2026
8 december 22:48Laatste herdenking Decembermoorden na dood Bouterse: 'Verdriet verjaart niet'
8 december 18:00Politie pakt 3e verdachte op in onderzoek reeks explosies Pizzabakkers Amsterdam
RSS.