Olcay Gulsen na beroving van horloge in Amsterdam: ‘Ik voel me superonveilig’
maandag 5 oktober 2026, 20:36 uurOlcay Gulsen heeft op Instagram uitgebreid gereageerd op de beroving die donderdagavond in Amsterdam plaatsvond. Daarbij werd ze overvallen door een man met een bivakmuts die haar horloge afpakte. „Het was een horloge waar ik heel hard voor heb gewerkt en wat voor mij heel veel emotionele waarde had.”
» Eindhovens Dagblad
maandag 5 oktober 2026, 20:36 uur
Olcay Gulsen heeft op Instagram uitgebreid gereageerd op de beroving die donderdagavond in Amsterdam plaatsvond. Daarbij werd ze overvallen door een man met een bivakmuts die haar horloge afpakte. De in Waalwijk geboren ondernemer noemt het verlies emotioneel: „Het was een horloge waar ik heel hard voor heb gewerkt en wat voor mij heel veel emotionele waarde had.”
Olcay Gulsen reageert op beroving van horloge in Amsterdam: ‘Ik voel me superonveilig’
maandag 5 oktober 2026, 20:14 uur
Olcay Gulsen heeft in een video op Instagram haar verhaal gedeeld over de brute overval waar zij slachtoffer van werd. Midden op de dag werd ze naar eigen zeggen beroofd in Amsterdam van haar horloge en voelt ze zich onveilig.
Olcay Gulsen in tranen na brutale overval: ‘Ik voel me onveilig’
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: Brabants Dagblad