Politie beëindigt dollemansrit van 170 km/u in Apeldoorn
vrijdag 1 augustus 2025, 16:17 uurEen 32-jarige automobilist uit Apeldoorn is in de nacht van donderdag op vrijdag aangehouden na een gevaarlijke achtervolging die begon bij knooppunt Velperbroek in Arnhem en eindigde op het Sebastiaanplein in Apeldoorn. De bestuurder vertoonde extreem roekeloos rijgedrag en negeerde meerdere stoptekens van de politie.
Waar: Sebastiaanplein in Apeldoorn
» Omroep Gelderland
Kaart nieuws Apeldoorn. Locatie nieuws: 52.19274 / 5.96275 Sebastiaanplein

































Leaflet © OpenStreetMap contributors
Sebastiaanplein in Apeldoorn
vrijdag 1 augustus 2025, 09:10 uur
Zo’n 170 kilometer per uur op de teller waar 50 is toegestaan, meerdere keren door rood rijden, vluchten over het fietspad en inhalen over een doorgetrokken streep. Het is niet mals wat een 32-jarige man uit Apeldoorn allemaal doet om afgelopen nacht aan de politie te ontkomen. Maar dat lukt niet.
Door rood, over fietspad en 170 km/u in bebouwde kom: man doet alles om aan politie te ontkomen

vrijdag 1 augustus 2025, 08:50 uur
APELDOORN – In de nacht van donderdag op vrijdag is een automobilist aangehouden na een langdurige achtervolging die eindigde op het Sebastiaanplein in Apeldoorn. Rond 04.30 uur werd het voertuig tot stilstand gebracht en klemgereden door meerdere politieauto’s. De achtervolging begon bij het Velperbroekcircuit en eindigde tientallen kilometers verderop, waar de bestuurder werd gearresteerd.
Drie auto’s beschadigd na kilometerslange achtervolging

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland
Meer nieuws uit Apeldoorn
