Eerste lokale tropische dag gemeten in Arcen: 'Zweet kruipt waar het niet gaan kan'
woensdag 24 juni 2020, 14:39 uurIn het Limburgse Arcen heeft de temperatuur rond 13:00 vanmiddag maar liefst de 30,3 graad aangetikt en daarmee is het daar de eerste lokale tropische dag van het jaar. Op het terras van het legendarische Hotel Arcen is het goed toeven. “Het zit al vanaf 10 uur vanochtend bomvol”, vertelt een medewerkster.
» Hart van Nederland
woensdag 24 juni 2020, 13:58 uur
In het Limburgse Arcen is het kwik woensdag gestegen naar 30,1 graden, waarmee de eerste lokale tropische dag van het jaar een feit is. Volgens Weeronline valt de eerste tropische dag dit jaar bijna drie weken vroeger dan gebruikelijk.
Eerste lokale tropische dag van het jaar

woensdag 24 juni 2020, 13:47 uur
In het Limburgse Arcen is woensdag 30 graden gemeten. Dit gebeurde dit jaar nog niet eerder.
Eerste tropische dag van 2020: 30 graden gemeten in Limburg

woensdag 24 juni 2020, 13:45 uur
De eerste tropische dag van 2020 is een feit. In het Limburgse Arcen is woensdag 30 graden gemeten. Dit gebeurde dit jaar nog niet eerder.
Eerste tropische dag van 2020 is een feit: 30 graden gemeten in Limburg

woensdag 24 juni 2020, 10:28 uur
De eerste tropische dag van 2020 is een feit. In het Limburgse Arcen werd het iets voor half twee vanmiddag 30 graden. Verwacht wordt dat het de komende uren op nog meer plekken 30 graden wordt. Na Arcen is het op dit moment het warmst in Hoek van Holland.
Eerste tropische dag is een feit: 30 graden in Limburg

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: NU.nl
Foto: Hart van Nederland
Meer nieuws uit Arcen
