Kunstrover Douglas W. treedt met zijn T-shirts in voetsporen van de allerslechtste schurken
donderdag 16 juli 2026, 21:00 uurVerdienen aan een T-shirt dat verwijst naar je misdaden. Wat de veroordeelde ‘kunstrover van Assen’ Douglas W. doet met zijn kledinglijn Bookarrest, is niet uniek. Sterker: enkele van de grootste, of beter gezegd, de slechtste schurken op aarde gingen hem voor.
» de Gelderlander
donderdag 16 juli 2026, 18:16 uur
Dat een van de daders van de kunstroof in Assen vanuit zijn cel T-shirts en andere kleding verkoopt die zijn daad verheerlijken is "niet passend", maar er is weinig aan te doen. Dat antwoordt staatssecretaris Van Bruggen van Justitie op vragen van JA21-Kamerlid Eerdmans.
Kabinet kan weinig doen tegen dader kunstroof Assen die vanuit cel T-shirts verkoopt
donderdag 16 juli 2026, 17:38 uur
Douglas Chesley W., een van de daders van de kunstroof in Assen, mag T-shirts met de gouden helm verkopen vanuit de gevangenis. Dat antwoordt staatssecretaris Claudia van Bruggen van Justitie en Veiligheid op Kamervragen.
Dader kunstroof Assen mag T-shirts met gouden helm verkopen vanuit de gevangenis
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: Dagblad van het Noorden