menu
zoek

Nieuws Asten

Facebook delen

VIDEO | Moeder slachtoffer 'Facebookviespeuk': Politie deed niets met onze informatie

zaterdag 21 januari 2017, 10:03 uur

ASTEN - Mario Haazen (51), de vader van het Astense meisje dat online werd lastiggevallen, heeft de man die hiervoor werd gezocht, donderdag mishandeld. Jack. S.

» Brabants Dagblad

vrijdag 20 januari 2017, 15:16 uur
Vader van gestalkt meisje Asten verdacht van poging tot doodslag of moord
Omroep BrabantHELMOND - De 51-jarige vader die de man mishandelde die zijn 14-jarige dochter lastigviel op Facebook, wordt maandag voorgeleid. Hij wordt verdacht van poging tot moord dan wel doodslag. Dit maakte het Openbaar Ministerie vrijdag bekend.
» Omroep Brabant

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Asten

8 september 17:19500 varkens dood bij grote stalbrand in Asten
8 september 16:39Grote brand uitgebroken in varkensstal in Brabants Asten
14 augustus 13:59Euromunt met adelaar en hakenkruis duikt op in Noord-Brabant: ‘Een akelig iets’
29 juli 16:45A67 tot na avondspits deels afgesloten vanwege fataal ongeval bij Asten
24 mei 15:15Portret van de Oostappen Groep uit Asten: een recreatiebedrijf met twee gezichten
19 april 23:11Brabantse Klokkengieters opgelucht, Nederlandse klok overleeft brand in Notre-Dame
16 april 17:12Verdachte (28) die 18-jarige van fiets trok en verkrachtte opgepakt
16 april 13:13Mariaklok uit Asten in Notre-Dame lijkt te zijn gespaard
25 oktober 12:11Update: eigenaar reislustig katje is gevonden
26 september 15:45Man (44) opgepakt in verband met serie brand in Asten
13 september 16:47'Jongeren met kater op school zijn geen uitzondering in Zuidoost-Brabant'
19 juni 14:44Erfenis van 120.000 euro van gelovige vrouw gaat naar voormalig pastoor Asten, beslist het hof
17 mei 11:17Bedrijfsbus rijdt tegen vrachtwagen op A67 bij Asten
2 april 21:11Drie gewonden bij ernstig auto-ongeluk in Asten
13 maart 17:19De vermissing van Piet en Hans en de privérechercheur die zich in de zaak vastbeet
20 februari 18:35Garagebox-man uit Asten wil geen hulp
15 december 10:30Auto geschept door vrachtwagen op N279: bestuurder overleden
27 september 20:01Grote wapenvondst in Asten
6 september 14:51Man uit Asten moet 18 maanden de cel in voor verkrachten prostituee
9 juli 12:2532-jarige Poolse man neergestoken in Asten, twee landgenoten opgepakt
RSS.