menu
zoek

Nieuws Asten

Facebook delen

Panda’s verzot op onze bamboe

donderdag 13 april 2017, 15:30 uur

Het was even spannend, maar de bamboe uit het Noord-Brabantse plaatsje Asten valt in de smaak bij de reuzenpanda’s Xing Ya en Wu Wen. Kweker Bennie Nielen is blij dat de beren, die er om bekend staan kieskeurig te zijn, met plezier zijn bamboe naar binnen schrokken.

» de Telegraaf

donderdag 13 april 2017, 12:05 uur
Reuzenpanda’s vinden Brabantse bamboe heerlijk, Chinese bamboe niet nodig
Omroep BrabantASTEN - De bamboe uit Asten valt in de smaak bij reuzenpanda’s Xing Ya en Wu Wen. Het was nog maar de vraag of ze de Brabantse bamboe zouden lusten. Voor de zekerheid werd er een voorraad Chinese bamboe meegevlogen naar Nederland, maar dat bleek helemaal niet nodig. Kweker Bennie Nielen is blij en opgelucht.
» Omroep Brabant

Meer nieuws uit Asten

14 augustus 13:59Euromunt met adelaar en hakenkruis duikt op in Noord-Brabant: ‘Een akelig iets’
29 juli 16:45A67 tot na avondspits deels afgesloten vanwege fataal ongeval bij Asten
24 mei 15:15Portret van de Oostappen Groep uit Asten: een recreatiebedrijf met twee gezichten
19 april 23:11Brabantse Klokkengieters opgelucht, Nederlandse klok overleeft brand in Notre-Dame
16 april 17:12Verdachte (28) die 18-jarige van fiets trok en verkrachtte opgepakt
16 april 13:13Mariaklok uit Asten in Notre-Dame lijkt te zijn gespaard
25 oktober 12:11Update: eigenaar reislustig katje is gevonden
26 september 15:45Man (44) opgepakt in verband met serie brand in Asten
13 september 16:47'Jongeren met kater op school zijn geen uitzondering in Zuidoost-Brabant'
19 juni 14:44Erfenis van 120.000 euro van gelovige vrouw gaat naar voormalig pastoor Asten, beslist het hof
17 mei 11:17Bedrijfsbus rijdt tegen vrachtwagen op A67 bij Asten
2 april 21:11Drie gewonden bij ernstig auto-ongeluk in Asten
13 maart 17:19De vermissing van Piet en Hans en de privérechercheur die zich in de zaak vastbeet
20 februari 18:35Garagebox-man uit Asten wil geen hulp
15 december 10:30Auto geschept door vrachtwagen op N279: bestuurder overleden
27 september 20:01Grote wapenvondst in Asten
6 september 14:51Man uit Asten moet 18 maanden de cel in voor verkrachten prostituee
9 juli 12:2532-jarige Poolse man neergestoken in Asten, twee landgenoten opgepakt
7 juli 11:19Bellen of appen tijdens het rijden: tientallen vrachtwagenchauffeurs bekeurd op A67
31 mei 10:09Weer veel bellende chauffeurs bekeurd op A67
RSS.