menu
zoek

Nieuws Asten

Facebook delen

Hema gaf beelden Facebookviespeuk aan wraakvader Mario Haazen

dinsdag 25 april 2017, 18:49 uur

'Wraakvader' Mario Haazen (51) kreeg van een Hema-filiaal in Asten bewakingsbeelden van de man die zich op internet voordeed als een jongeman en zo de 14-jarige dochter van de Helmonder inpalmde. Haazen zette die bewakingsbeelden op internet en achterhaalde zo de belager van zijn dochter, om hem vervolgens te mishandelen.

» PZC

maandag 24 april 2017, 18:59 uur
'Wraakvader' kreeg bewakingsbeelden van eigenaar Hema waarop de Facebook-viespeuk te zien was
BN DeStemASTEN - 'Wraakvader' Mario Haazen heeft bewakingsbeelden gekregen van de Hema in Asten van de man die zich op internet voordeed als een jongeman en zo de 14-jarige dochter van de Helmonder inpalmde.
» BN DeStem

Meer nieuws uit Asten

14 augustus 13:59Euromunt met adelaar en hakenkruis duikt op in Noord-Brabant: ‘Een akelig iets’
29 juli 16:45A67 tot na avondspits deels afgesloten vanwege fataal ongeval bij Asten
24 mei 15:15Portret van de Oostappen Groep uit Asten: een recreatiebedrijf met twee gezichten
19 april 23:11Brabantse Klokkengieters opgelucht, Nederlandse klok overleeft brand in Notre-Dame
16 april 17:12Verdachte (28) die 18-jarige van fiets trok en verkrachtte opgepakt
16 april 13:13Mariaklok uit Asten in Notre-Dame lijkt te zijn gespaard
25 oktober 12:11Update: eigenaar reislustig katje is gevonden
26 september 15:45Man (44) opgepakt in verband met serie brand in Asten
13 september 16:47'Jongeren met kater op school zijn geen uitzondering in Zuidoost-Brabant'
19 juni 14:44Erfenis van 120.000 euro van gelovige vrouw gaat naar voormalig pastoor Asten, beslist het hof
17 mei 11:17Bedrijfsbus rijdt tegen vrachtwagen op A67 bij Asten
2 april 21:11Drie gewonden bij ernstig auto-ongeluk in Asten
13 maart 17:19De vermissing van Piet en Hans en de privérechercheur die zich in de zaak vastbeet
20 februari 18:35Garagebox-man uit Asten wil geen hulp
15 december 10:30Auto geschept door vrachtwagen op N279: bestuurder overleden
27 september 20:01Grote wapenvondst in Asten
6 september 14:51Man uit Asten moet 18 maanden de cel in voor verkrachten prostituee
9 juli 12:2532-jarige Poolse man neergestoken in Asten, twee landgenoten opgepakt
7 juli 11:19Bellen of appen tijdens het rijden: tientallen vrachtwagenchauffeurs bekeurd op A67
31 mei 10:09Weer veel bellende chauffeurs bekeurd op A67
RSS.