menu
zoek

Nieuws Asten

Facebook delen

Drie gewonden bij ernstig auto-ongeluk in Asten

maandag 2 april 2018, 21:11 uur

In Asten zijn drie mensen gewond geraakt door een auto-ongeluk. De auto reed door nog onbekende oorzaak het bos in en knalde tegen een boom. Een van de slachtoffers werd uit de auto geslingerd. Meerdere ambulances en een traumaheli waren ter plaatse om de slachtoffers te helpen. Het is nog onduidelijk hoe het met ze […]

» Hart van Nederland

maandag 2 april 2018, 19:44 uur
Drie zwaargewonden bij ongeluk in Asten, slachtoffer uit de auto geslingerd
Omroep BrabantASTEN - Bij een auto-ongeluk in Asten zijn maandagavond drie mensen zwaargewond geraakt. Drie ambulances, een traumahelikopter en de brandweer kwamen naar de plek van het ongeluk.
» Omroep Brabant

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hart van Nederland

Meer nieuws uit Asten

24 mei 15:15Portret van de Oostappen Groep uit Asten: een recreatiebedrijf met twee gezichten
19 april 23:11Brabantse Klokkengieters opgelucht, Nederlandse klok overleeft brand in Notre-Dame
16 april 17:12Verdachte (28) die 18-jarige van fiets trok en verkrachtte opgepakt
16 april 13:13Mariaklok uit Asten in Notre-Dame lijkt te zijn gespaard
25 oktober 12:11Update: eigenaar reislustig katje is gevonden
26 september 15:45Man (44) opgepakt in verband met serie brand in Asten
13 september 16:47'Jongeren met kater op school zijn geen uitzondering in Zuidoost-Brabant'
19 juni 14:44Erfenis van 120.000 euro van gelovige vrouw gaat naar voormalig pastoor Asten, beslist het hof
17 mei 11:17Bedrijfsbus rijdt tegen vrachtwagen op A67 bij Asten
2 april 21:11Drie gewonden bij ernstig auto-ongeluk in Asten
13 maart 17:19De vermissing van Piet en Hans en de privérechercheur die zich in de zaak vastbeet
20 februari 18:35Garagebox-man uit Asten wil geen hulp
15 december 10:30Auto geschept door vrachtwagen op N279: bestuurder overleden
27 september 20:01Grote wapenvondst in Asten
6 september 14:51Man uit Asten moet 18 maanden de cel in voor verkrachten prostituee
9 juli 12:2532-jarige Poolse man neergestoken in Asten, twee landgenoten opgepakt
7 juli 11:19Bellen of appen tijdens het rijden: tientallen vrachtwagenchauffeurs bekeurd op A67
31 mei 10:09Weer veel bellende chauffeurs bekeurd op A67
25 april 18:49Hema gaf beelden Facebookviespeuk aan wraakvader Mario Haazen
13 april 15:30Panda’s verzot op onze bamboe
RSS.