menu
zoek

Nieuws Asten

Facebook delen

Bedrijfsbus rijdt tegen vrachtwagen op A67 bij Asten

donderdag 17 mei 2018, 11:17 uur

Voor de derde dag op rij is de A67 gedeeltelijk afgesloten geweest nadat er een ernstig ongeluk is gebeurd. Donderdagochtend was het opnieuw raak. Een persoon raakte gewond nadat een bedrijfswagen tegen een vrachtwagen is aangereden.

» Hart van Nederland

donderdag 17 mei 2018, 09:34 uur
Derde dag op rij problemen op A67: bestelbusje rijdt in op vrachtwagen
Omroep BrabantASTEN - De A67 bij Asten is donderdagochtend in de richting Eindhoven even helemaal dicht geweest na een ongeluk. Een busje reed iets voor negen uur achterop een vrachtwagen. De bestuurder van het busje is hierbij gewond geraakt.
» Omroep Brabant

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hart van Nederland

Meer nieuws uit Asten

14 augustus 13:59Euromunt met adelaar en hakenkruis duikt op in Noord-Brabant: ‘Een akelig iets’
29 juli 16:45A67 tot na avondspits deels afgesloten vanwege fataal ongeval bij Asten
24 mei 15:15Portret van de Oostappen Groep uit Asten: een recreatiebedrijf met twee gezichten
19 april 23:11Brabantse Klokkengieters opgelucht, Nederlandse klok overleeft brand in Notre-Dame
16 april 17:12Verdachte (28) die 18-jarige van fiets trok en verkrachtte opgepakt
16 april 13:13Mariaklok uit Asten in Notre-Dame lijkt te zijn gespaard
25 oktober 12:11Update: eigenaar reislustig katje is gevonden
26 september 15:45Man (44) opgepakt in verband met serie brand in Asten
13 september 16:47'Jongeren met kater op school zijn geen uitzondering in Zuidoost-Brabant'
19 juni 14:44Erfenis van 120.000 euro van gelovige vrouw gaat naar voormalig pastoor Asten, beslist het hof
17 mei 11:17Bedrijfsbus rijdt tegen vrachtwagen op A67 bij Asten
2 april 21:11Drie gewonden bij ernstig auto-ongeluk in Asten
13 maart 17:19De vermissing van Piet en Hans en de privérechercheur die zich in de zaak vastbeet
20 februari 18:35Garagebox-man uit Asten wil geen hulp
15 december 10:30Auto geschept door vrachtwagen op N279: bestuurder overleden
27 september 20:01Grote wapenvondst in Asten
6 september 14:51Man uit Asten moet 18 maanden de cel in voor verkrachten prostituee
9 juli 12:2532-jarige Poolse man neergestoken in Asten, twee landgenoten opgepakt
7 juli 11:19Bellen of appen tijdens het rijden: tientallen vrachtwagenchauffeurs bekeurd op A67
31 mei 10:09Weer veel bellende chauffeurs bekeurd op A67
RSS.