menu
zoek

Nieuws Asten

Weer klap voor Peter Gillis: rechter geeft Asten gelijk in geschil arbeidsmigranten

dinsdag 23 augustus 2022, 09:32 uur

Een zoveelste tegenvaller voor Peter Gillis: zijn verzoek om op Prinsenmeer arbeidsmigranten te huisvesten voldeed niet aan de regels. Na de gemeente Asten komt nu ook de rechtbank in Den Bosch tot dit oordeel.

» de Gelderlander

dinsdag 23 augustus 2022, 06:18 uur
Brabants DagbladDEN BOSCH/ASTEN - Een zoveelste tegenvaller voor Peter Gillis: zijn verzoek om op Prinsenmeer arbeidsmigranten te huisvesten voldeed niet aan de regels. Na de gemeente Asten komt nu ook de rechtbank in Den Bosch tot dit oordeel.
» Brabants Dagblad

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Brabants Dagblad

Meer nieuws uit Asten

20 september 13:18Familiedrama voorkomen, buurt in shock: 'Nooit iets gemerkt'
26 augustus 17:44Man in scootmobiel heeft kilometer file achter zich aan op N-weg: ‘Een bijzonder tafereeltje’
23 augustus 09:32Weer klap voor Peter Gillis: rechter geeft Asten gelijk in geschil arbeidsmigranten
24 maart 23:35Jos (61) overwon peniskanker en de schaamte: ‘Ik voelde me geen man meer’
4 maart 12:01Limburgse hulp voor gestrand Oekraïens gezin
3 maart 12:29Oekraïner steekt snelweg over vanwege autopech, blijkt met gezin al zes dagen op de vlucht
26 december 11:48Man gooit vuurwerk door brievenbus, gepakt na achtervolging
16 november 10:08Nieuwe reeks Over mijn lijk begin volgend jaar op televisie
21 augustus 15:45Van Gogh of niet? Droom over financiële klapper draait voor broers uit op pijnlijk drama
21 augustus 07:41Mogelijke Van Gogh binnenkort op de markt
14 juli 11:37Veroorzaker dodelijk ongeval waarbij agent Jeroen (28) om het leven kwam wordt vervolgd
14 juni 08:19Aanhanger van vrachtwagen in brand
30 april 10:29Wie is Peter Gillis, de man van de vakantieparken die overal ‘foxwild’ van wordt?
11 april 13:40Surveillerende agenten ontdekken illegaal feest in Asten
27 maart 13:23Grote dumping van drugsafval
31 december 09:07Bewoner loopt hoofdwond op bij overval
2 november 19:43Politie Limburg brengt laatste groet aan omgekomen collega
2 november 16:01Indrukwekkend afscheid van bij aanrijding overleden politieman Jeroen (28) uit Asten
17 september 20:41Twee sinds 1974 vermiste vrienden niet gevonden bij ultieme zoekactie
8 september 17:58Politie zoekt in Brabants meer naar twee in 1974 verdwenen mannen
RSS.