Noodkreet burgemeester Baarle-Nassau: ’Kom niet hierheen voor vuurwerk’
donderdag 30 december 2021, 17:12 uurHet is weer dringen geblazen in de Belgische grensstreek. Veel Nederlanders trekken eropuit om in België vuurwerk te kopen. De drukte is zo erg dat de Brabantse burgemeester van Baarle-Nassau een dringende oproep doet: „Kom niet hiernaartoe om vuurwerk te kopen.”
Waar: Klokkenstraat in Baarle Nassau
» de Telegraaf
Kaart nieuws Baarle Nassau. Locatie nieuws: Klokkenstraat
donderdag 30 december 2021, 16:38 uur
Het is opnieuw enorm druk in de Belgische grensstreek, onder meer door veel Nederlanders die in België vuurwerk willen kopen. De drukte is zo erg dat de burgemeester van Baarle-Nassau een oproep doet. “Kom niet hiernaartoe om vuurwerk te kopen.” Baarle-Nassau en Baarle-Hertog vormen samen een dorp aan beide kanten van de grens.
Noodkreet van burgemeester: ‘Kom niet naar Baarle om vuurwerk te kopen'

donderdag 30 december 2021, 15:28 uur
BAARLE-NASSAU/HERTOG - Burgemeester Marjon de Hoon-Veelenturf doet onder meer via Facebook een dringende oproep om niet voor vuurwerk of horeca naar Baarle-Nassau en -Hertog te komen.
Dringende oproep burgemeester: ‘Kom niet naar Baarle voor vuurwerk’

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: BN DeStem
Meer nieuws uit Baarle Nassau
