Man overleden door frontale botsing tegen boom in Bemmel
zondag 6 oktober 2019, 15:34 uurEen 44-jarige man uit Nijmegen is zondag in Bemmel om het leven gekomen door een fatale botsing. Hij is tegen een boom gereden in de Zandsestraat in de Gelderse plaats.
Waar: Zandsestraat in Bemmel
» Hart van Nederland
Kaart nieuws Bemmel. Locatie nieuws: Zandsestraat
zondag 6 oktober 2019, 14:46 uur
Een 44-jarige automobilist uit Nijmegen is zondagmiddag overleden na een botsing tegen een boom aan de Zandsestraat in Bemmel.
Automobilist overlijdt na botsing tegen boom in Bemmel

zondag 6 oktober 2019, 12:58 uur
BEMMEL - Een automobilist is zondag aan het begin van de middag overleden na een botsing tegen een boom in Bemmel. De auto kwam frontaal tot stilstand tegen de boom op de Zandsestraat.
Automobilist overlijdt door frontale botsing tegen boom in Bemmel

zondag 6 oktober 2019, 12:58 uur
BEMMEL - Een automobilist is zondag aan het begin van de middag overleden na een botsing tegen een boom in Bemmel. Het slachtoffer is een 44-jarige man uit Nijmegen.
Man (44) uit Nijmegen overlijdt door frontale botsing tegen boom in Bemmel

zondag 6 oktober 2019, 12:47 uur
BEMMEL – Op de Zandsestraat in Bemmel is zondag begin van de middag een automobilist gereanimeerd nadat die frontaal tegen een boom tot stilstand kwam. Het ongeval gebeurde rond 12.20 uur. Hulpdiensten zijn massaal uitgerukt, waaronder een traumahelikopter.
Automobilist gereanimeerd na frontale botsing met boom

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland
Foto: Hart van Nederland
Meer nieuws uit Bemmel
