menu
zoek

Nieuws Bergen op Zoom

Zeer uitzonderlijk dat een dochter ‘haar bloedeigen vader vermoordt’: Nu wil zij in hoger beroep

donderdag 19 juni 2025, 20:00 uur

BREDA/BERGEN OP ZOOM - De dochter van Gradus Haisch uit Bergen op Zoom gaat zeer waarschijnlijk in hoger beroep tegen de gevangenisstraf van 22 jaar voor de moord op haar vader. Dat zegt advocaat Brian de Pree. „Ik ga het vonnis eerst goed bestuderen en met mijn cliënte bespreken.”

» BN DeStem



donderdag 19 juni 2025, 13:05 uur
Vrouw (22) krijgt 22 jaar celstraf voor moord op vader
Blik op NieuwsEen 22-jarige vrouw heeft zich in 2023 schuldig gemaakt aan de moord op haar vader in Wouwse Plantage. De rechtbank Zeeland-West-Brabant heeft hiervoor donderdag een gevangenisstraf opgelegd van 22 jaar.
» Blik op Nieuws
donderdag 19 juni 2025, 10:05 uur
Dochter Gradus Haisch ‘gewetenloos en manipulatief’ bij moord op haar eigen vader
de GelderlanderBERGEN OP ZOOM/WOUWSE PLANTAGE - De dochter van Gradus Haisch is veroordeeld tot 22 jaar cel voor de moord op haar vader. Dat heeft de rechtbank in Breda bepaald. ,,Je hebt je bloedeigen vader vermoord.’’
» de Gelderlander
donderdag 19 juni 2025, 06:00 uur
Dochter regelde moord op vader via Snapchat, vandaag hoort ze haar straf
Omroep BrabantHeeft een vrouw uit Bergen op Zoom haar eigen vader vermoord? Dat is de grote vraag die de rechtbank in Breda donderdag moet beantwoorden. Het slachtoffer, Gradus Haisch, werd doodgeslagen en -gestoken op een verlaten landweg in Wouwse Plantage. De officier van justitie vindt voldoende bewezen dat Gradus Haisch uit Bergen op Zoom in de val is gelokt door zijn eigen dochter en haar vriend.
» Omroep Brabant



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Gelderlander

Meer nieuws uit Bergen op Zoom

3 november 09:10Verdacht pakket met mogelijk explosief in voortuin Bergen op Zoom, EOD en politie doen onderzoek
30 oktober 19:25Man (44) opgepakt voor woninginbraak in Bergen op Zoom: dna-spoor leidt politie naar verdachte
30 oktober 19:15Dna-spoor brengt politie naar 44-jarige man uit Tholen na inbraak in Bergen op Zoom
4 oktober 13:56Overleden persoon gevonden in Bergen op Zoom | 38-jarige man uit Roosendaal aangehouden (UPDATE)
28 september 18:41Herstel kademuren oude Bergse haven gestart: ‘Die zandzakken gaan weg, nu echt!’
22 september 15:37PVV'er Boon wilde collega-Kamerleden thuis opzoeken na klachten AI-beelden
21 september 10:53Auto slaat over de kop door botsing met vrachtwagen op A58 bij Breda
15 september 17:16Drugs gevonden in woning in Bergen op Zoom, drie bewoners aangehouden
25 augustus 16:16Klaas Otto moet ruim 1,6 miljoen betalen aan staat
23 augustus 22:56Politie vindt werkend drugslab naast plek waar 2 jaar geleden ook groot lab zat
3 augustus 17:25Man uit Bergen op Zoom aangehouden omdat hij zich wilde aansluiten bij afdeling van IS
31 juli 13:42Hoogbejaarde vrouw in Bergen op Zoom slachtoffer van babbeltruc: bankpas en kostbaarheden meegenomen
30 juli 16:04Automobilist (19) rijdt met hoge snelheid door Bergen op Zoom: ‘Een gevaar op de weg’
29 juli 14:34Man (26) uit Bergen op Zoom aangehouden in onderzoek naar kogelgat in woning
22 juli 11:42Gemeenteraad buigt zich tijdens spoeddebat over livemuziek bij Krabbenfoor
21 juli 20:08Vrijspraak voor man die twaalf keer schoot bij speeltuin Bergen op Zoom
8 juli 13:28OM start strafrechtelijk onderzoek naar Sabic voor lozen van PFAS in Westerschelde
3 juli 08:17Bergen op Zoom / Rilland - Ruim 100 bekeuringen tijdens grote verkeerscontrole op A58 en A4
26 juni 16:43Dronken bestuurder bijt agent in been na mislukte vluchtpoging
22 juni 14:43Man na twintig jaar opgepakt dankzij DNA-match in cold case Bergen op Zoom
RSS.