Rijinstructeur vraagt leerling hard te rijden, verliest zelf rijbewijs
dinsdag 21 april 2026, 16:29 uurIn Bergen op Zoom is een rijinstructeur vorige week zijn rijbewijs kwijtgeraakt. Hij had zijn leerling de opdracht gegeven om zo hard mogelijk het gaspedaal in te trappen. De auto werd toen geflitst.
» NOS
dinsdag 21 april 2026, 16:21 uur
Een rijinstructeur is vorige week zijn rijbewijs kwijtgeraakt in Bergen op Zoom omdat zijn leerling meer dan 50 kilometer per uur te hard reed. Volgens de politie had hij zijn leerling de opdracht gegeven om hard te rijden.
Instructeur verliest rijbewijs omdat leerling 50 kilometer per uur te hard rijdt
dinsdag 21 april 2026, 14:32 uur
Snelheidsbekeuringen schrijft de politie dagelijks uit. Toch schuilde er achter een hardrijder in de buurt van Bergen op Zoom wel een heel bijzonder verhaal. De bestuurder had rijles en moest van zijn instructeur zo hard mogelijk doorgassen.
Leerling moet bij rijles ‘zo hard mogelijk’ rijden, geflitst bij Bergen op Zoom
dinsdag 21 april 2026, 14:20 uur
Tijdens een flitsmarathon van de politie in Bergen op Zoom is een rijinstructeur vorige week zijn rijbewijs kwijtgeraakt. De instructeur had zijn leerling de opdracht gegeven om zo hard mogelijk te rijden. Dit laat de politie van Bergen op Zoom weten.
Rijinstructeur is rijbewijs kwijt nadat leerling 50 km/u te hard rijdt
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: NU.nl
Foto: BN DeStem