Wonen in het paleisje van Corry Konings? Voor 1,5 miljoen is het van jou
zaterdag 20 november 2021, 17:09 uurVoor de superfans van Corry Konings, of voor wie een mooie grote witte villa in Berkel-Enschot zoekt: de zangeres van het levenslied heeft haar optrekje te koop gezet. Anderhalf miljoen euro is de vraagprijs, maar dan heb je ook wat. Zes slaapkamers, een zwembad en een eigen tennisbaan, om maar wat te noemen.
Waar: Bosscheweg in Berkel Enschot
» Omroep Brabant
Kaart nieuws Berkel Enschot. Locatie nieuws: Bosscheweg
zaterdag 20 november 2021, 12:05 uur
Corry Konings heeft haar witte villa aan de Bosscheweg in Berkel-Enschot te koop gezet. Nu alle kinderen het huis uit zijn, heeft ze de zes slaapkamers niet meer nodig. Dus staan de eerste bezichtigingen van het optrekje (vraagprijs: 1,5 miljoen euro) al gepland.
Zes slaapkamers voor alleen Corry Konings is te veel: villa staat te koop

zaterdag 20 november 2021, 11:15 uur
BERKEL-ENSCHOT - Corry Konings heeft haar witte villa aan de Bosscheweg in Berkel-Enschot te koop gezet. Nu alle kinderen het huis uit zijn, heeft ze de zes slaapkamers niet meer nodig. Dus staan de eerste bezichtigingen van het optrekje (vraagprijs: 1,5 miljoen euro) al gepland.
Zes slaapkamers voor alleen Corry Konings is te veel: villa aan Bosscheweg te koop

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: BN DeStem
Meer nieuws uit Berkel Enschot
