Geen loon voor bezorger banketbakkerij bij weigeren dragen mondkapje
woensdag 13 januari 2021, 18:03 uurEen bezorger van een banketbakkerij uit Bilthoven, die weigert om een mondkapje te dragen, mag pas weer aan het werk op het moment dat hij zijn mondkapje draagt. Dat heeft de voorzieningenrechter van de rechtbank Midden-Nederland woensdag bepaald in een kort geding. 'Ook mag de banketbakkerij de betaling van zijn loon tot die tijd opschorten', zo meldt de rechtbank woensdag.
» Blik op Nieuws
woensdag 13 januari 2021, 15:32 uur
BILTHOVEN - Een bezorger van een banketbakkerij uit Bilthoven die weigert om een mondkapje te dragen, mag pas weer aan het werk als hij een kapje voor zijn gezicht gaat doen. De bakkerij mag de betaling van het salaris van de chauffeur tot die tijd opschorten. Dat heeft de voorzieningenrechter in Utrecht beslist in een kort geding.Mondkapjesplicht De man werkt al zes jaar voor de banketbakkerij.
Geen loon voor Bilthovense bakkerijmedewerker, zolang hij mondkapje weigert

woensdag 13 januari 2021, 14:15 uur
Een bezorger en een banketbakkerij uit Bilthoven liggen volledig met elkaar overhoop vanwege een conflict over het dragen van een mondkapje. De medewerker werd de toegang tot het bedrijf ontzegd omdat hij weigerde de instructies op te volgen. De rechter stelt de werkgever in het gelijk en oordeelt dat de man pas weer aan het werk mag zodra hij zijn mondkapje opdoet.
Broodjesbezorger weigert mondkapje, mag na 6,5 jaar niet meer op werk komen

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: PZC
Meer nieuws uit Bilthoven
