menu
zoek

Nieuws Breda

Ton schadevergoeding voor Indonesische verpleegkundigen Zorggroep Drenthe

vrijdag 13 december 2024, 17:02 uur

Hogeschool Avans+ en vijftien Indonesische verpleegkundigen hebben vanmiddag een schikking getroffen in de rechtbank in Breda. De verpleegkundigen werkten bij zorginstellingen in Drenthe en Flevoland.

» RTV Drenthe



vrijdag 13 december 2024, 15:36 uur
Avans+ en Indonesische studenten schikken voor een ton
Omroep BrabantHogeschool Avans+ en vijftien Indonesische verpleegkundigen hebben vrijdagmiddag een schikking getroffen in de rechtbank in Breda. De studenten krijgen samen een vergoeding van 100.000 euro van de onderwijsinstelling. De verpleegkundigen volgden een opleiding bij de Brabantse hogeschool en waren aan het werk bij zorginstellingen in Drenthe en Flevoland, maar vonden dat ze werden misleid door de hogeschool over vergoedingen die ze daarvoor kregen.
» Omroep Brabant
vrijdag 13 december 2024, 12:25 uur
Maakte Avans+ een dure fout? Indonesische studenten eisen duizenden euro’s in de rechtbank
BN DeStemBREDA - Hebben Indonesische studenten die via Avans+ in de zorg werkten nog recht op duizenden euro’s? Vandaag eisen ze die bij de Bredase rechter. In hun ogen heeft de hogeschool beloftes gebroken. ,,Waar is die handtekening?”
» BN DeStem
vrijdag 13 december 2024, 09:19 uur
Indonesische verpleegkundigen naar de rechter om misleiding en uitbuiting
NOSIn Breda dient vandaag een rechtszaak die vijftien Indonesische verpleegkundestudenten hebben aangespannen tegen hogeschool Avans+. Ze spreken van misleiding, nalatigheid, machtsmisbruik en economische uitbuiting.
» NOS



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Drenthe
Foto: NOS

Meer nieuws uit Breda

16 januari 22:49Politie vindt hennepkwekerij achter verborgen deur in loods in Breda
16 januari 20:30In deze jungleklas heb je meer energie en kun je je beter concentreren
16 januari 08:11File op A58 richting Breda afgenomen na ongeluk bij Tilburg
15 januari 06:30Tesla wegdoen vanwege Musk? ‘Kinderen mogen niet de dupe worden van die bijzondere meneer’
14 januari 15:48Vrouw met kinderwagen aangereden op oversteekplaats
13 januari 11:53Grote schade in kerk, kapsalon en muziekschool na brand: ‘Verschrikkelijk’
10 januari 20:16Ook 81-jarige vrouw overleden na aanrijding met strooiwagen in Breda
9 januari 18:04Gekkenhuis bij sluiting bh-zaak: 'Ik heb cupmaat L, ik hoop op doorstart'
9 januari 11:12Passagiers van intercity geëvacueerd tussen Breda en Rotterdam
6 januari 15:25Harde windstoten zorgen voor forse schade in Brabant, zware avondspits verwacht
4 januari 22:57Autobandenprikker actief in Breda, tientallen autobanden lek gestoken
3 januari 12:30Dode aangetroffen in centrum van Breda: ‘We zaten te ontbijten toen we iemand hoorden gillen’
2 januari 19:56NAC wil van middenvelder Matthew Garbett af
2 januari 16:03Als de brandweer massaal uitrukt voor kat in nood, lost het diertje dat zo op
2 januari 07:40Drie auto's zwaar beschadigd door brand in Breda: benzinetank scheurt open, politie denkt aan opzet
30 december 19:02Onhandige overvaller belaagt winkelpersoneel, maar vertrekt zonder buit
28 december 17:43Explosie bij Bredaas café: kroegeigenaar Johan de Vos keert halsoverkop terug uit buitenland
22 december 16:04Politie rolt na anonieme tip volledig ingericht drugslab op in Breda
21 december 18:35Duo Edvardsen bezorgt GA Eagles gewenste afsluiting van 2024, NAC Breda na rust aan de kant gezet
19 december 08:10File op A58 tussen Breda en Etten-Leur na ongeval, snelweg weer open
RSS.