Ollongren krijgt veeg uit de pan om kwestie Palmen
donderdag 14 december 2017, 23:20 uurMinister Kajsa Ollongren (Binnenlandse Zaken) krijgt een veeg uit de pan vanuit de oppositie over hoe ze met een omstreden wethouder uit Brunssum is omgesprongen. Enkele Kamerleden vinden haar eerdere oorlogstaal niet passen bij haar huidige gebrek aan actie.
» de Telegraaf
donderdag 14 december 2017, 16:38 uur
Minister Ollongren van Binnenlandse Zaken grijpt niet direct in om het vertrek van de Brunssumse wethouder Jo Palmen af te dwingen. Plaatsvervangend burgemeester Gerd Leers krijgt de tijd om orde op zaken te stellen. Dat heeft de minister gezegd na een gesprek met de Limburgse commissaris van de koning Theo Bovens en Leers.
Minister Ollongren: burgemeester Leers is eerst aan zet in Brunssum

donderdag 14 december 2017, 15:05 uur
Minister Ollongren (Binnenlandse Zaken) grijpt nog niet in om het aftreden van de omstreden Brunssumse wethouder Jo Palmen af te dwingen. Eerder dreigde ze daar wel mee, maar die uitspraken worden nog geen kracht bijgezet.
Kabinet grijpt nog niet in Brunssum in

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Meer nieuws uit Brunssum
