menu
zoek

Nieuws Coevorden

Verdachte aangehouden voor schietincident Coevorden, politie zoekt getuigen

maandag 27 november 2023, 11:25 uur

Een omstander alarmeert de meldkamer wanneer gezien wordt dat een 27-jarige man uit Meppel met een schotwond de huisartsenpost in Hardenberg binnenkomt. Enkele uren later meldt een verdachte zich aan het politiebureau in Coevorden. Deze 23-jarige man uit Coevorden is aangehouden en wordt verhoord.

Het slachtoffer kon bij de huisartsenpost aan zijn verwonding worden behandeld. Politieonderzoek moet uitwijzen wat er precies is gebeurd. Waar het schietincident heeft plaatsgevonden is op dit moment niet duidelijk en wordt onderzocht. Mogelijk zijn er een blauwe Volkswagen Golf en/of een grijze Volkswagen Jetta betrokken bij het incident. Getuige of informatie? De politie komt graag in contact met mensen die meer weten van dit incident. Heeft u zondagmiddag een verdachte situatie in Coevorden opgemerkt en heeft u dit nog niet gemeld bij de politie? Of heeft u in uw omgeving personen horen praten over het incident? Bel ons dan. Alle informatie, hoe klein ook, kan waardevol zijn. Wilt u liever anoniem blijven? Bel dan Meld Misdaad Anoniem: 0800-7000. U kunt ook uw tips achterlaten in het onderstaande tipformulier. * In een eerste versie van dit bericht is per abuis gemeld dat het slachtoffer uit Coevorden komt. Dat is onjuist. Het slachtoffer komt uit Meppel.


» Politie.nl



maandag 27 november 2023, 16:06 uur
Man (23) aangehouden voor schietpartij met gewonde in Coevorden
CrimesiteDe politie heeft een 23-jarige man uit Coevorden aangehouden voor mogelijke betrokkenheid bij een schietpartij zondag in zijn woonplaats. Daarbij raakte een 27-jarige man uit Meppel gewond. Huisartsenpost Het slachtoffer meldde zich met een schotwond bij een huisartsenpost in Hardenberg, waar hij is behandeld.
» Crimesite
maandag 27 november 2023, 14:25 uur
Politie staat voor raadsel bij schietincident in Coevorden
RTV DrentheDe politie kwam de zaak op het spoor nadat een man uit Meppel zich gistermiddag met een schotwond meldde in bij de huisartsenpost Hardenberg.
» RTV Drenthe



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Drenthe

Meer nieuws uit Coevorden

20 november 06:00Vogelgriep vastgesteld in Coevorden: 'Veertig tot vijftig dode ganzen gevonden'
12 november 11:33Politie houdt tweede verdachte aan voor geweldsincident Coevorden
11 november 10:06Minderjarige jongen aangehouden wegens mishandeling in Coevorden
10 november 20:00Jet Schepers (12) is Miss Ganzenhoedster van Coevorden: 'Er gaat van alles door m'n hoofd'
4 november 20:42Jeroen Huizing gaat niet door als wethouder bij de gemeente Coevorden
16 oktober 14:45Politieagente uit Coevorden blijft langer vastzitten voor lekken informatie
15 oktober 17:42Jongen (16) lost fataal schot bij schietpartij Coevorden. ‘Vuurwapens gevonden in Duitsland’
29 september 16:14Politievrouw uit Coevorden opgepakt voor schending ambtsgeheim
29 augustus 11:30Dolle Mina Drenthe demonstreert fietsend door Coevorden. ‘We willen de nacht terug’
17 augustus 10:11Politie onderzoekt steekincident in Coevorden
29 juli 17:32Rechter veroordeelt man (69) uit Coevorden voor misbruik dochters. Het geheim verscheurde de familie
25 juli 14:56Verdachten dodelijke schietpartij Coevorden langer vast
22 juli 15:13Politie houdt verdachte (16) aan voor fatale schietpartij Coevorden. Eerder opgepakte man komt vrij
20 juli 16:31Bloemen voor neergeschoten Emmenaar. Schietpartij in Coevorden kostte 21-jarige het leven
19 juli 13:20Schietpartij in Coevorden: ‘Ik dacht direct: dit is geen vuurwerk. Ik ben me rot geschrokken’
4 juli 18:02Burgemeester Bergsma: 'Kwetsbare meisjes verdienen een veilig thuis en dat kan niet in Tuindorp'
3 juli 23:42ME ingezet in Coevorden na overtreding noodverordening Tuindorp
30 juni 09:38Onrust in Coevorden bij protest tegen komst jonge vluchtelingen: brand en vernielingen
26 mei 20:30Spoor Coevorden-Bad Bentheim en Nedersaksenlijn kunnen samen 'wirtschaftswunder' zijn
24 mei 13:47Je bent vanuit Zwolle via Coevorden straks zo met de trein in Duitsland
RSS.