Vier rijbewijzen ingenomen bij snelheidscontrole
dinsdag 10 november 2020, 15:33 uurDALFSEN - Dinsdagmiddag 10 november zitten vier automobilisten zonder rijbewijs.
Waar: Tolhuisweg in Dalfsen
» Hardnieuws
Kaart nieuws Dalfsen. Locatie nieuws: Tolhuisweg
Tolhuisweg in Dalfsen
dinsdag 10 november 2020, 14:30 uur
DALFSEN – De politie heeft maandagavond een snelheidscontrole uitgevoerd op de Tolhuisweg in Dalfsen. Binnen tien minuten werden vier bestuurders gelaserd met 120, 119, 116 en 112 kilometer per uur. Alle vier konden hun rijbewijs inleveren. Het Openbaar Ministerie zal beslissen over de rijbewijzen en de hoogte van de boetes.
Snelheidscontrole van tien minuten in Dalfsen: vier automobilisten moeten rijbewijs inleveren

dinsdag 10 november 2020, 14:13 uur
Opnieuw zijn snelheidsmaniakken tegen de lamp gelopen op de Tolhuisweg bij Dalfsen. Na tien minuten controleren stond de teller al op vier bestuurders die meer dan vijftig kilometer te hard reden.
Toeristische weg in Dalfsen opnieuw een racebaan: vier snelheidsduivels zijn rijbewijs kwijt

dinsdag 10 november 2020, 14:02 uur
Tijdens een snelheidscontrole in Dalfsen zijn vier bestuurders gisteravond hun rijbewijs kwijtgeraakt. In tien minuten tijd scheurden ze stuk voor stuk meer dan 50 kilometer per uur te hard over de Tolhuisweg.
Tien minuten snelheidscontrole in Dalfsen: vier snelheidsduivels raken rijbewijs kwijt

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Oost
Foto: Hardnieuws
Foto: de Stentor
Meer nieuws uit Dalfsen
