menu
zoek

Nieuws Delft

Verdachte plofkraak GWK Delft aangehouden

donderdag 24 oktober 2024, 12:34 uur

Na een maandenlang onderzoek hield de districtsrecherche van Delft op 18 juli 2024 al een eerste verdachte aan van een plofkraak bij het grenswisselkantoor in Delft. De verdachte is nog in voorlopige hechtenis. Het onderzoek naar de betrokkenheid van mogelijke meerdere verdachten ging ondertussen onverminderd verder.

Op woensdag 17 april vonden er rond 04.30 uur twee explosies plaats bij het GWK in de stationshal van station Delft. Eén explosie was om de toegangsdeur op te blazen en de andere om toegang te krijgen tot de kluis. De aangerichte schade was ruim 150.000 euro. Daarnaast was de impact bij de betrokkenen groot. Er is geen buit gemaakt. Tweede aanhouding Uit onderzoek bleek dat het ging om meerdere verdachten. Een tweede verdachte, een 20-jarige man uit Almere, is op maandag 21 oktober aangehouden voor zijn betrokkenheid bij de plofkraak bij het grenswisselkantoor in Delft. Hij zal op donderdag 24 oktober 2024 worden voorgeleid aan een rechter-commissaris.


» Politie.nl



donderdag 24 oktober 2024, 13:45 uur
Tweede verdachte aangehouden voor plofkraak bij geldwisselkantoor
Omroep WestDe politie heeft maandag 21 oktober een tweede verdachte aangehouden voor een plofkraak bij een geldwisselkantoor in Delft in april van dit jaar. In juli werd al een eerste verdachte aangehouden.
» Omroep West



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep West

Meer nieuws uit Delft

28 november 15:19Man (27) overleden na botsing tegen boom
27 november 05:48Brand in monumentaal pand in Delft, meerdere woningen ontruimd
22 november 06:00Wereldprimeur: Corné is eerste koeienboer met kweekvlees
19 november 16:15Hoe technologie het stedelijk vermaak opnieuw vormgeeft
5 november 11:16Opnieuw lek rond Esmah Lahlah: ook provincie Zuid-Holland doet aangifte
3 november 16:26Esmah Lahlah wilde ook burgemeester van Delft worden
1 november 21:04Vrouw (23) overleden na motorongeluk
24 oktober 21:57Boete van 1000 euro voor het verkopen en rondbrengen van 150.000 erectiepillen
6 oktober 16:07Daan Schuurmans is verteller van internationaal succesvolle lichtshow
29 augustus 13:52Coronaminister nieuwe voorzitter raad van toezicht TU Delft
28 augustus 21:00Jans, Jules en Gilles doorstaan stortbuien met hun zonneauto en winnen WK
15 augustus 12:44Man gereanimeerd die op trap station ligt, is mogelijk slachtoffer van vechtpartij met drie anderen
2 augustus 11:23Explosie in asielzoekerscentrum Delft, deel van de gevel weggeblazen
22 juli 08:41Al twee jaar heerst MRSA-bacterie in studentenstad: 'Langdurige cluster van besmettingen'
15 juli 20:00Omwonenden zien slachtoffer steekpartij in elkaar zakken: 'Mannen zouden uit bestelbus zijn gekomen'
24 juni 05:59Uitslaande brand in studentenhuis: bewoners geëvacueerd en kat gered
23 juni 12:39Digitale aanval zorgt voor slechte bereikbaarheid sites gemeenten
9 juni 13:42Gewapende overval op telefoonwinkel, meerdere personen bedreigd
27 mei 12:43Gevecht op school: één gewonde, twee tieners aangehouden
9 mei 10:13Stroomstoring rond Delft grotendeels voorbij
RSS.