menu
zoek

Nieuws Den Haag

Regio Den Haag - Neergestoken 77-jarige vrouw in opsporingsprogramma Team West

dinsdag 10 januari 2023, 12:40 uur

Opsporingsprogramma Team West vraagt vanavond aandacht voor een ernstig incident op de Sportlaan in Den Haag op vrijdagavond 23 december waarbij een vrouw van 77 jaar meerdere keren gestoken wordt. Ook worden beelden getoond van een verdachte van een verkrachting op het Toevluchtpad in Leidschendam. En we zoeken verdachten in vijf verschillende zaken van bankhelpdeskfraude.

Waar: Sportlaan in Den Haag

77-jarige vrouw neergestoken tijdens uitlaten hond | Den Haag Op vrijdagavond 23 december rond 21.00 uur wordt een 77-jarige mevrouw door een nog onbekende man gestoken terwijl ze haar hond uitlaat op de Sportlaan, in de Vogelwijk in Den Haag. Rond 21.00 uur verlaat de vrouw met haar rollator haar woning. Wanneer ze bijna aan de voorzijde van de flat loopt, spreekt een man haar aan. Hij spreekt Nederlands tegen haar maar gaat op een gegeven moment over in een andere taal of gemompel. Dan begint hij haar plotseling in haar zij te stompen. De vrouw loopt zo snel mogelijk naar de entree van een volgende flat en roept om hulp. De man loopt in onbekende richting weg. In het ziekenhuis blijkt dat ze meerdere keren in haar zij is gestoken. De verdachte is een blanke man van ongeveer 1.75 meter lang en 40 á 50 jaar oud. De man heeft een fors postuur en draagt een zwarte korte jas en een, mogelijk geruite, pet. Verkrachting | Leidschendam Op zaterdag 27 augustus rond 20.25 uur wordt een 44-jarige vrouw het slachtoffer van verkrachting op het Toevluchtpad in Leidschendam. Een onbekende man spreekt haar op de Damlaan aan in het Engels en loopt met haar mee naar de Kerkstraat. Op het Toevluchtpad begint hij haar te betasten en verkracht hij haar. In de uitzending worden camerabeelden van de verdachte getoond. Bankhelpdeskfraudes | Zoetermeer en Pijnacker In de maanden augustus, september en oktober worden meerdere mensen in Zoetermeer en Pijnacker het slachtoffer van verschillende bankhelpdeskfraudes. Zo haalt een zogenaamde bankmedewerker op donderdag 25 augustus bij een vrouw uit Zoetermeer haar bankpas op. Hiermee wordt gepind bij een geldautomaat op de Middelwaard en bij benzinestation De Haan in Zoetermeer. Op dinsdag 27 september wordt een 76-jarige Zoetermeerder het slachtoffer en wordt er met zijn bankpas gepind aan het Meeuwenveld in Zoetermeer. Op donderdag 13 oktober wordt er gepind bij een geldautomaat aan de Quirinegang in Zoetermeer met de pas van een 80-jarig slachtoffer. Op vrijdag 14 oktober wordt met een weggenomen bankpas opnieuw gepind aan de Quirinegang in Zoetermeer. Een 86-jarige inwoner van Pijnacker wordt op dinsdag 25 oktober het slachtoffer van bankhelpdeskfraude. Met zijn pas wordt gepind in Pijnacker. In de uitzending worden in deze vijf verschillende zaken camerabeelden getoond van de verdachten. Uitzendingen Team West Team West wordt iedere dinsdag vanaf 17.00 uur uitgezonden op TV West en elk uur herhaald. Op woensdag wordt Team West nog een aantal keer herhaald.


» Politie.nl

Kaart nieuws Den Haag. Locatie nieuws: 52.07618 / 4.25035 Sportlaan
Sportlaan in Den Haag


dinsdag 10 januari 2023, 16:59 uur
Mannen die zijn aangehouden na neersteken vrouw (77) weer vrij, maar blijven verdachten
Omroep WestDe twee mannen die eind december zijn aangehouden op verdenking van het neersteken van een 77-jarige vrouw, zijn weer vrijgelaten. De twee blijven nog wel verdachte in de zaak. Het slachtoffer werd gestoken terwijl ze haar hondje uitliet op de Sportlaan in Den Haag.
» Omroep West



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep West

Meer nieuws uit Den Haag

21 december 09:38Terugkeer van marathon door Den Haag dichtbij met geld van gemeente
17 december 16:33Ongelukken leiden tot lange files rond Rotterdam, Beneluxtunnel tijdelijk dicht
16 december 19:00Komst president Zelensky naar Den Haag trekt bekijks en roept emoties op: 'Ik hoop hem te spreken'
15 december 11:57Man (20) neergeschoten, grote groep jongeren gevlucht
13 december 11:33Getuigen gezocht van explosie Rijswijkseplein in Den Haag
12 december 07:58Brand verwoest woonboot: 'Ik probeerde bewoners te bellen, maar kreeg geen contact'
10 december 15:16Bijna 10.000 euro opgehaald voor ouders Doris (20), die overleed bij ongeluk na politieachtervolging
10 december 11:23Tussenconclusie: Agenten juist gehandeld bij achtervolging Bezuidenhoutseweg
9 december 17:00Vrouw (92) opgelicht en met geweld beroofd van sieraden
9 december 16:18Vissers vonden in de zomer schedel boven Schiermonnikoog. Zijn identiteit is nu bekend
7 december 17:19Tarwekamp herdenkt dodelijke explosie een jaar na ramp: 'Emotioneel moment'
7 december 13:55Nabestaanden auto-ongeluk Den Haag: onbeschrijflijk oneerlijk
6 december 16:00Onderzoek Universiteit Utrecht: ‘Zeeland is onzichtbaar in politiek Den Haag’
5 december 21:52Lees terug: FC Emmen verliest met minimaal verschil van ADO Den Haag
5 december 19:24LIVE | Kan FC Emmen vanavond stunten tegen alleenheerser ADO Den Haag? Volg de wedstrijd hier
5 december 15:04Drie doden en gewonde bij ongeval Den Haag na korte achtervolging
5 december 13:58Drie doden en gewonde bij ongeval Den Haag zijn twintigers uit die stad
5 december 12:46Twee vrouwen (21 en 20) en een man (24) omgekomen bij Haagse politieachtervolging
3 december 06:23Brand in woning, bewoners geëvacueerd
2 december 16:53Gerechtshof: Verbod op hulp bij zelfdoding niet onrechtmatig
RSS.