menu
zoek

Nieuws Den Haag

Rijksoverheid roept mensen op Randstad te mijden rond NAVO-top: ’Werk zoveel mogelijk thuis’

donderdag 10 april 2025, 12:14 uur

De NAVO-top die dinsdag 24 juni en woensdag 25 juni in Den Haag gehouden wordt, zal geen enkele reiziger in Nederland ontgaan.

» de Telegraaf



donderdag 10 april 2025, 12:05 uur
Verschillende wegen rond Navo-top helemaal afgesloten, oproep om Randstad te mijden
de GelderlanderRijkswaterstaat waarschuwt voor een verdrievoudiging van de normale verkeersdrukte tijdens de spits, rondom de Navo-top eind juni in Den Haag. Als automobilisten hun reguliere rijgedrag volgen, leidt dat in het zwartste scenario tot maar liefst 450 kilometer file. ,,Houd rekening met ernstige tot zeer ernstige verkeershinder.”
» de Gelderlander
donderdag 10 april 2025, 12:05 uur
Verschillende wegen rond Navo-top helemaal afgesloten, oproep om Randstad te mijden
PZCRijkswaterstaat waarschuwt voor een verdrievoudiging van de normale verkeersdrukte tijdens de spits, rondom de Navo-top eind juni in Den Haag. Als automobilisten hun reguliere rijgedrag volgen, leidt dat in het zwartste scenario tot maar liefst 450 kilometer file. ,,Houd rekening met ernstige tot zeer ernstige verkeershinder.”
» PZC
donderdag 10 april 2025, 12:05 uur
Verschillende wegen rond Navo-top helemaal afgesloten, oproep om Randstad te mijden
BN DeStemRijkswaterstaat waarschuwt voor een verdrievoudiging van de normale verkeersdrukte tijdens de spits, rondom de Navo-top eind juni in Den Haag. Als automobilisten hun reguliere rijgedrag volgen, leidt dat in het zwartste scenario tot maar liefst 450 kilometer file. ,,Houd rekening met ernstige tot zeer ernstige verkeershinder.”
» BN DeStem



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: BN DeStem

Meer nieuws uit Den Haag

23 december 21:00NSC doet in twee gemeenten mee aan verkiezingen
23 december 18:0519,5 jaar cel en tbs voor moord en wegmaken lijk
23 december 06:20Meerdere autobranden in zelfde wijk
21 december 09:38Terugkeer van marathon door Den Haag dichtbij met geld van gemeente
17 december 16:33Ongelukken leiden tot lange files rond Rotterdam, Beneluxtunnel tijdelijk dicht
16 december 19:00Komst president Zelensky naar Den Haag trekt bekijks en roept emoties op: 'Ik hoop hem te spreken'
15 december 11:57Man (20) neergeschoten, grote groep jongeren gevlucht
13 december 11:33Getuigen gezocht van explosie Rijswijkseplein in Den Haag
12 december 07:58Brand verwoest woonboot: 'Ik probeerde bewoners te bellen, maar kreeg geen contact'
10 december 15:16Bijna 10.000 euro opgehaald voor ouders Doris (20), die overleed bij ongeluk na politieachtervolging
10 december 11:23Tussenconclusie: Agenten juist gehandeld bij achtervolging Bezuidenhoutseweg
9 december 17:00Vrouw (92) opgelicht en met geweld beroofd van sieraden
9 december 16:18Vissers vonden in de zomer schedel boven Schiermonnikoog. Zijn identiteit is nu bekend
7 december 17:19Tarwekamp herdenkt dodelijke explosie een jaar na ramp: 'Emotioneel moment'
7 december 13:55Nabestaanden auto-ongeluk Den Haag: onbeschrijflijk oneerlijk
6 december 16:00Onderzoek Universiteit Utrecht: ‘Zeeland is onzichtbaar in politiek Den Haag’
5 december 21:52Lees terug: FC Emmen verliest met minimaal verschil van ADO Den Haag
5 december 19:24LIVE | Kan FC Emmen vanavond stunten tegen alleenheerser ADO Den Haag? Volg de wedstrijd hier
5 december 15:04Drie doden en gewonde bij ongeval Den Haag na korte achtervolging
5 december 13:58Drie doden en gewonde bij ongeval Den Haag zijn twintigers uit die stad
RSS.