menu
zoek

Nieuws Den Haag

Politie houdt verdachten aan na bedreiging

zaterdag 31 mei 2025, 20:27 uur

Bij een incident aan de Paviljoensgracht in Den Haag is zaterdagavond 31 mei een situatie ontstaan waarbij er door de politie is geschoten. Een verdachte is gewond geraakt en vervoerd naar het ziekenhuis. De politie heeft in totaal 6 verdachten aangehouden. De Rijksrecherche doet onderzoek naar het gebruik van het vuurwapen.

Waar: Paviljoensgracht in Den Haag

De politie kreeg zaterdagavond, 31 mei, rond 18:15 uur een melding van bedreiging bij de Paviljoensgracht in Den Haag. Eenmaal ter plaatste hebben agenten een schot gelost. Hierbij is een verdachte gewond geraakt. De verdachte is behandeld en vervoerd naar het ziekenhuis. Er zijn in totaal 6 verdachten aangehouden.  Rijksrecherche Op de plaats delict is onderzoek gedaan. Omdat er is geschoten door de politie, is de Rijksrecherche in kennis gesteld. De Rijksrecherche doet onderzoek naar het gebruik van het vuurwapen door de agent. De politie doet onderzoek naar de aanleiding en achtergrond van het incident. In alle gevallen van vuurwapengebruik door politiefunctionarissen met letsel of dood tot gevolg doet de Rijksrecherche, een opsporingsdienst die deel uitmaakt van het Openbaar Ministerie, onderzoek. Als het onderzoek is afgerond, beoordeelt het OM of het optreden door de politie rechtmatig was. Om het onderzoek niet te verstoren of te beïnvloeden, doet de politie geen inhoudelijke uitspraken over het incident totdat de onderzoeksresultaten bekend zijn. Nota bene: omdat het onderzoek naar het vuurwapengebruik wordt uitgevoerd door de Rijksrecherche ligt de woordvoering bij het Openbaar Ministerie.


» Politie.nl

Kaart nieuws Den Haag. Locatie nieuws: 52.07374 / 4.31281 Paviljoensgracht
Paviljoensgracht in Den Haag


zaterdag 31 mei 2025, 22:03 uur
Politie verwondt verdachte met schot in Den Haag
NOSIn het centrum van Den Haag heeft de politie geschoten op een verdachte. Die is daarbij gewond geraakt en naar een ziekenhuis gebracht.
» NOS
zaterdag 31 mei 2025, 20:43 uur
Politie schiet verdachte neer in Den Haag na melding van bedreiging
de TelegraafDe politie heeft zaterdagavond geschoten op een verdachte in Den Haag, die daarbij gewond raakte. De verdachte moest naar het ziekenhuis, meldt de politie.
» de Telegraaf
zaterdag 31 mei 2025, 20:23 uur
Agent lost schot na melding van bedreiging, verdachte gewond geraakt
Omroep WestBij een schietincident in het centrum van Den Haag is zaterdagavond een verdachte gewond geraakt door een kogel van een politieagent. De politie was daar ter plaatse vanwege een melding van een bedreiging.
» Omroep West



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: de Telegraaf
Foto: Omroep West

Meer nieuws uit Den Haag

17 december 16:33Ongelukken leiden tot lange files rond Rotterdam, Beneluxtunnel tijdelijk dicht
16 december 19:00Komst president Zelensky naar Den Haag trekt bekijks en roept emoties op: 'Ik hoop hem te spreken'
15 december 11:57Man (20) neergeschoten, grote groep jongeren gevlucht
13 december 11:33Getuigen gezocht van explosie Rijswijkseplein in Den Haag
12 december 07:58Brand verwoest woonboot: 'Ik probeerde bewoners te bellen, maar kreeg geen contact'
10 december 15:16Bijna 10.000 euro opgehaald voor ouders Doris (20), die overleed bij ongeluk na politieachtervolging
10 december 11:23Tussenconclusie: Agenten juist gehandeld bij achtervolging Bezuidenhoutseweg
9 december 17:00Vrouw (92) opgelicht en met geweld beroofd van sieraden
9 december 16:18Vissers vonden in de zomer schedel boven Schiermonnikoog. Zijn identiteit is nu bekend
7 december 17:19Tarwekamp herdenkt dodelijke explosie een jaar na ramp: 'Emotioneel moment'
7 december 13:55Nabestaanden auto-ongeluk Den Haag: onbeschrijflijk oneerlijk
6 december 16:00Onderzoek Universiteit Utrecht: ‘Zeeland is onzichtbaar in politiek Den Haag’
5 december 21:52Lees terug: FC Emmen verliest met minimaal verschil van ADO Den Haag
5 december 19:24LIVE | Kan FC Emmen vanavond stunten tegen alleenheerser ADO Den Haag? Volg de wedstrijd hier
5 december 15:04Drie doden en gewonde bij ongeval Den Haag na korte achtervolging
5 december 13:58Drie doden en gewonde bij ongeval Den Haag zijn twintigers uit die stad
5 december 12:46Twee vrouwen (21 en 20) en een man (24) omgekomen bij Haagse politieachtervolging
3 december 06:23Brand in woning, bewoners geëvacueerd
2 december 16:53Gerechtshof: Verbod op hulp bij zelfdoding niet onrechtmatig
2 december 12:45ADO Den Haag zet verdediger Phillipe Lanquetin op non-actief: Fransman in eigen land veroordeeld
RSS.