Harrie Jekkers benoemd tot ereburger van Den Haag
zondag 12 juli 2026, 19:27 uurHarrie Jekkers ontving vandaag de Gouden Erepenning van de gemeente Den Haag en mag zich voortaan ereburger van de stad noemen. Burgemeester Jan van Zanen reikte de hoogste gemeentelijke onderscheiding van Den Haag vanmiddag uit na afloop van Jekkers’ laatste voorstelling van In mijn liedjes kan ik wonen in de Koninklijke Schouwburg.
» Blik op Nieuws
zondag 12 juli 2026, 17:37 uur
Harrie Jekkers is zondagmiddag benoemd tot ereburger van de gemeente Den Haag. Burgemeester Jan van Zanen overhandigde de cabaretier de Gouden Erepenning, de hoogste gemeentelijke onderscheiding van de stad. De uitreiking vond plaats in de Koninklijke Schouwburg, na afloop van de laatste voorstelling die Jekkers speelde.
’Boegbeeld’ Harrie Jekkers benoemd tot ereburger van Den Haag
zondag 12 juli 2026, 06:46 uur
Goedemorgen! Vandaag speelt Sinner tegen Zverev in de Wimbledon finale voor mannen. En in Den Haag treedt cabaretier Harrie Jekkers voor het laatst op.
Wekdienst 12/7: Wimbledon-finale mannen • Laatste optreden Harrie Jekkers
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS