Zware blessure brengt Spelen in gevaar voor BMX'er Van Gendt
woensdag 22 januari 2020, 12:42 uurDe olympische missie van fietscrosser Twan van Gendt is in gevaar gekomen door een zware handblessure. De regerend wereldkampioen BMX is zeker 8 tot 12 weken uitgeschakeld en mist sowieso de eerste twee wereldbekerwedstrijden in Australië in februari, waar belangrijke punten voor de olympische ranking zijn te verdienen.
» Omroep Gelderland
woensdag 22 januari 2020, 12:09 uur
BMX’er Twan van Gendt heeft vlak voor de start van het nieuwe seizoen een enorme domper te verwerken gekregen. Vanwege een handblessure is de Bosschenaar acht tot twaalf weken uitgeschakeld. ‘Waardeloos!’
Olympische Spelen komen in gevaar voor BMX'er Twan van Gendt wegens zware blessure

woensdag 22 januari 2020, 11:52 uur
Regerend wereldkampioen BMX Twan van Gendt heeft een zware handblessure opgelopen. Hij staat naar verwachting 8 tot 12 weken aan de kant. Plaatsing voor de Olympische Spelen in Tokio komt daarmee in het geding.
Zware blessure BMX’er Van Gendt, Olympische Spelen worden race tegen klok

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Omroep Gelderland
Foto: Omroep Brabant
Meer nieuws uit Gendt

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?