Filmpje van ‘ijspiraat’ die nat pak haalt in Friesland gaat viral
zaterdag 13 februari 2021, 23:02 uurEen durfal die zaterdagavond met zijn ‘Jeep’ het ijs opreed bij het Friese Gerkesklooster, heeft dat met een nat pak en de schrik moeten bekopen. Nadat de bestuurder een rondje had gereden over de bevroren vaart achter enkele woningen, zakte zijn wagen door het ijs. Dit tot vermaak van de toeschouwers, zo is te zien en te horen in een filmpje op Youtube.
» Brabants Dagblad
zaterdag 13 februari 2021, 22:44 uur
In het Friese Gerkesklooster reed een persoon zaterdag bewust het ijs op. Dit liep niet helemaal volgens plan. De beelden worden massaal gedeeld via sociale media.
Auto zakt door ijs in Gerkesklooster

zaterdag 13 februari 2021, 20:30 uur
GERKESKLOOSTER - Een bestuurder is zaterdag met zijn jeep door het ijs van de Lauwers in Gerkesklooster gezakt. Op een video, die circuleert op sociale media, is te zien hoe de ijsvloer bezwijkt onder het gewicht van het voertuig.
Video: Bestuurder zakt met zijn jeep door het ijs van De Lauwers in Gerkesklooster

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: de Telegraaf
Foto: Brabants Dagblad
Meer nieuws uit Gerkesklooster
17 juni 18:08 | Storing treft brug tussen Gerkesklooster en Stroobos, wegverkeer wordt omgeleid (update) |
13 februari 23:02 | Filmpje van ‘ijspiraat’ die nat pak haalt in Friesland gaat viral |
