Horecamedewerker geslagen
zondag 27 maart 2022, 09:59 uurOp de Grote Markt in Goes ontstond zaterdagmiddag (26 maart), rond 14.50 uur, een handgemeen tussen een medewerker van een horecagelegenheid en een 28-jarige inwoner van Ter Apel. De 28-jarige man werd aangehouden door de politie.
Waar: Grote Markt in Goes
De verdachte had al eerder op een ander terras gezeten om wijn te drinken. Toen bleek dat hij daar de rekening niet kon of wilde voldoen werd hij weggestuurd. De man nam vervolgens plaats op een ander terras. Daar werd hij aangesproken door een medewerker die hem vroeg of hij weg wilde gaan. De man gooide vervolgens een volle wijnfles op de grond en ging de horecamedewerker te lijf. Er ontstond een handgemeen. Uiteindelijk is de verdachte door een andere horecaondernemer mee naar binnen genomen om daar op de politie te wachten. Agenten hielden de man aan en brachten hem naar een politiecellencomplex. Daar legde hij een verklaring af. Later op de avond is de man in vrijheid gesteld. Het slachtoffer van de mishandeling deed aangifte. De verdachte moet zich voor de rechter verantwoorden.
» Politie.nl
Kaart nieuws Goes. Locatie nieuws: 51.50445 / 3.89065 Grote Markt
Grote Markt in Goes
zondag 27 maart 2022, 11:07 uur
GOES - Een 28-jarige man is gistermiddag aangehouden omdat hij een medewerker van een horecagelegenheid op de Grote Markt in Goes te lijf is gegaan. De man werd agressief nadat hij was weggestuurd omdat hij de rekening niet kon betalen.
Man (28) kan de rekening niet betalen en mishandelt horecamedewerker in Goes

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: PZC
Meer nieuws uit Goes

Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?