menu
zoek

Nieuws Gouda

Politieagent meegesleurd door wegrijdende auto

donderdag 9 februari 2023, 15:05 uur

Een agent werd woensdag 8 februari rond 23.00 uur op de Piet Moeskopsstraat aangereden en meters meegesleurd door een auto die staande werd gehouden. De verdachte reed na het incident weg.

Waar: Piet Moeskopsstraat in Gouda

De Peugeot 206 werd staande gehouden omdat de bestuurder opvallend rijgedrag vertoonde. Hij schold een van de agenten uit, waarna de agent hem vroeg het portier te openen. De verdachte weigerde hieraan mee te werken. De agent deed toen via het raam het portier open. Met deur open reed de verdachte met hoge snelheid achteruit, waardoor de agent meters werd meegesleurd. Uiteindelijk kwam de agent tegen een geparkeerde auto aan en is de verdachte verder achteruitgereden om ervan door te gaan. De agent is door een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Bij deze actie raakte ook verschillende geparkeerde auto’s beschadigd. De auto verdachte werd later teruggevonden en is in beslag genomen. De verdachte is donderdag 9 februari aangehouden en zit op dit moment vast op het politiebureau. Heeft u iets gezien? Heeft u iets gezien of heeft u camerabeelden van de omgeving van de Piet Moeskopsstraat in Gouda? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000 of maak gebruik van een van de onderstaande contactmogelijkheden.


» Politie.nl

Kaart nieuws Gouda. Locatie nieuws: 52.01243 / 4.73708 Piet Moeskopsstraat
Piet Moeskopsstraat in Gouda


donderdag 9 februari 2023, 15:41 uur
Politieagent meters meegesleurd door automobilist
Omroep WestEen politieagent is woensdagavond door een automobilist meegesleurd, toen hij hem aan de kant wilde zetten in Gouda. De bestuurder sloeg daarna op de vlucht. De man werd van de weg gehaald, omdat hij volgens de politie 'opvallend rijgedrag vertoonde'. Ook zou hij een van de agenten hebben uitgescholden.
» Omroep West
donderdag 9 februari 2023, 01:30 uur
Politieonderzoek in woonwijk
HardnieuwsGOUDA - Donderdagmorgen 9 februari tegen 01.30 uur heeft de politie onderzoek gedaan aan de Piet Moeskopsstraat in Gouda.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: Omroep West

Meer nieuws uit Gouda

12 december 17:25Let op! Deze snelwegen en tunnel zijn dit weekend dicht voor werkzaamheden
20 november 16:03Stedelijke trends en de verschuiving naar digitale verdienmodellen
11 oktober 16:06Straat onder water en auto weggezakt door gesprongen leiding
1 oktober 11:29Moeten eetkamerstoelen bij de eettafel passen?
23 september 14:46Bloemen bij McDrive voor doodgeschoten Jerryson (15), schoolgenoten 'heel aangedaan'
21 september 13:13Fruitvliegjes uit ziekenhuis Gouda, operaties morgen weer hervat
19 september 18:55Fruitvliegjes in OK complex Groene Hart Ziekenhuis
28 augustus 05:50Verdachte en slachtoffer dodelijk steekincident Gouda waren broers van elkaar
12 augustus 07:18Explosies bij twee woningen, politie zoekt getuigen
2 augustus 20:13Stille tocht voor doodgeschoten Joeweela (39), familie ziet voor het eerst plek waar ze stierf
29 juli 13:05140 graven met skeletresten gevonden in binnenstad van Gouda
25 juli 15:25Emotioneel afscheid doodgeschoten Joeweela (39): 'Ze was een moeder, een tante... geen bezit'
25 juli 15:25Emotionele uitvaart van in Gouda doodgeschoten vrouw: 'Ze wilde ons juist beschermen'
22 juli 22:57Inzamelingsactie voor kinderen van op straat doodgeschoten vrouw
22 juli 14:00Auto vliegt bocht uit en rijdt sloot in, bestuurder gewond naar ziekenhuis
18 juli 22:20Familie rouwt om doodgeschoten Joeweela: 'Ze werd al jarenlang bedreigd'
17 juli 18:45Een vrouwenmoordenaar verdient geen podium
17 juli 18:00Verdachte van moord Gouda zat in juni nog vast, waarom kwam hij toch weer vrij?
17 juli 16:44Wéér femicide: ‘We moeten vaker praten over problematische relaties’
10 juli 15:54Boom valt om bij parkeerterrein: grote takken vallen op auto's
RSS.