Grote brand in schoolgebouw Haarlem, politie zoekt groepje jongeren
zaterdag 13 november 2021, 17:08 uurIn een schoolgebouw aan de Westergracht in Haarlem heeft vanmiddag korte tijd brand gewoed. De brand is inmiddels geblust, maar veroorzaakte volgens de veiligheidsregio ‘aanzienlijke brand- en rookschade’. Bij de brand viel een lichtgewonde.
Waar: Westergracht in Haarlem
» de Gelderlander
Kaart nieuws Haarlem. Locatie nieuws: Westergracht
Westergracht in Haarlem
zaterdag 13 november 2021, 17:08 uur
In een schoolgebouw aan de Westergracht in Haarlem heeft vanmiddag korte tijd brand gewoed. De brand is inmiddels geblust, maar veroorzaakte volgens de veiligheidsregio ‘aanzienlijke brand- en rookschade’. Bij de brand viel een lichtgewonde.
Grote brand in schoolgebouw Haarlem, politie zoekt groepje jongeren

zaterdag 13 november 2021, 16:42 uur
In een schoolgebouw aan de Westergracht in Haarlem heeft zaterdagmiddag korte tijd brand gewoed. De brand is inmiddels geblust, maar veroorzaakte volgens de veiligheidsregio „aanzienlijke brand- en rookschade.” Bij de brand viel een lichtgewonde.
Zeer grote brand in Haarlemse Bavoschool

zaterdag 13 november 2021, 16:33 uur
HAARLEM - Zaterdagmiddag 13 november tegen 16.10 uur was brand ontstaan in een basisschool aan de Westergracht in Haarlem.
Zeer grote brand bij basisschool

zaterdag 13 november 2021, 16:23 uur
Aan de Westergracht in het centrum van Haarlem is vanmiddag brand uitgebroken in een basisschool. Het gaat om het gebouw van de Bavoschool.
Brand verwoest gevel Bavoschool, politie op zoek naar jongeren die vuurwerk afstaken

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: de Telegraaf
Foto: RTV N-H
Foto: BN DeStem
Meer nieuws uit Haarlem
