menu
zoek

Nieuws Haarlem

Politie zoekt getuigen van verkeersongeval Rijksstraatweg

zaterdag 7 mei 2022, 12:20 uur

Twee auto’s kwamen zaterdag rond 01.15 uur met elkaar in botsing op de Rijksstraatweg. Bij het verkeersongeval raakten vier inzittenden gewond. Zij zijn overgebracht naar het ziekenhuis voor behandeling. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval.

Waar: Rijksstraatweg in Haarlem

Door de frontale botsing raakten twee passagiers van één van de betrokken auto’s bekneld. De brandweer moest eraan te pas komen om deze inzittenden te bevrijden. Vervolgens werden ze samen met de bestuurster per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.   De bestuurder van de andere auto verliet de plaats van het ongeval. Korte tijd later kon hij, een 24-jarige man uit Heemstede, aangehouden worden. Ook hij is overgebracht naar het ziekenhuis voor behandeling. Er wordt onderzocht of de bestuurder onder invloed van verdovende middelen was. De Rijksstraatweg was geruime tijd in de nacht geweest voor onderzoek.   Het verkeersongevallenanalyse team van de politie is een onderzoek gestart naar de toedracht van het ongeval. Hulp van getuigen kan daarbij helpen. Dus heeft u iets gezien of gehoord en nog niet met de politie gesproken? Dan komen we graag in contact met u via één van de onderstaande mogelijkheden.


» Politie.nl

Kaart nieuws Haarlem. Locatie nieuws: 52.38241 / 4.64669 Rijksstraatweg
Rijksstraatweg in Haarlem


zaterdag 7 mei 2022, 02:05 uur
Zwaar gewonde bij frontale crash
HardnieuwsHAARLEM - Zaterdagmorgen 7 mei om 01.50 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Rijksstraatweg in Haarlem.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws

Meer nieuws uit Haarlem

18 december 22:08Bijna 1.100 kg vuurwerk en 1.000 hennepplanten in panden Emrikweg Haarlem
17 december 10:33Waarom een steiger onmisbaar is bij renovatie van de buitenkant van je huis
14 december 10:15Van Hanegems woorden deden Klassieker-scheidsrechter Gözübüyük groeien
28 november 12:05Gewapende straatroof in Haarlem • Fatbike vliegt in brand
13 november 11:52Mannen uit de provincie aangehouden na explosies Amstelveen en Haarlem
13 november 09:25Explosie Haarlem, verdachte aangehouden
4 november 19:25Politie pakt nog eens drie personen op na rellen in Beverwijk begin september
27 oktober 14:25Problemen op spoor in Noord-Holland, veel treinen vallen uit
16 oktober 09:04Man (41) slaat ramen in bij Rabobank Den Helder • Brandje bij GGZ-instelling Schagen
14 oktober 13:1230-jarige man langer vast voor betrokkenheid bij dood tweelingbroer S10
23 september 10:38Minder treinen tussen Haarlem en Leiden door seinstoring • Fietser mishandelt bestuurder bestelbus
22 september 21:16Gewonde bij mishandeling aan Engelandlaan in Haarlem
14 september 18:43Twee aanhoudingen na vondst wapens bij reguliere controles in Beverwijk en Haarlem
4 september 17:08Cel voor trainer die naaktfoto's vroeg aan jonge voetballers in regio Haarlem
1 september 16:46OM: Broer S10 sprong mogelijk van balkon om aan belagers te ontsnappen
28 augustus 12:36Verzoek S10 afgewezen: verdachte van dood van broer van de zangeres hoeft niet te komen
28 augustus 08:52Lisa (17) herdacht met stille tocht door bewoners uit opvanglocatie verdachte
26 augustus 18:41Advocaten van S10 en moeder vragen om verplichte opkomst verdachte
25 augustus 09:37Drie aanhoudingen na conflict aan de Jephtastraat in Haarlem
21 augustus 06:55Man (19) aangehouden voor zware mishandeling in Haarlem om geaardheid
RSS.