menu
zoek

Nieuws Haarlem

Twee aanhoudingen na plofkraak juwelier

woensdag 20 september 2023, 07:45 uur

Bij een juwelier in de Anegang in het centrum van Haarlem is woensdagochtend rond 04.15 uur een plofkraak gepleegd. Met een explosie werd het rolluik van de winkel opgeblazen.

Waar: Anegang in Haarlem

De knal was in een groot deel van Haarlem te horen. Door de explosie sneuvelde meerdere ramen van woningen boven winkels. Meerdere personen probeerden goederen te stelen en gingen er met een onbekende buit vandoor op een scooter. Direct werd er een grote zoekactie gestart. Daarbij werd onder meer gebruik gemaakt van de helikopter en een politiehond. Twee personen zijn bij deze zoekactie in het centrum van Haarlem aangehouden. Hun rol en betrokkenheid bij de plofkraak zal worden onderzocht. Mensen met informatie of (camera)beelden kunnen contact opnemen met 0900-8844. Beelden kunnen verstuurd worden via www.politie.nl/upload 2023203241


» Politie.nl

Kaart nieuws Haarlem. Locatie nieuws: 52.38022 / 4.63546 Anegang
Anegang in Haarlem


woensdag 20 september 2023, 15:15 uur
Schade groot na plofkraak in de Anegang: "Ik hoop dat het nu een keer afgelopen is hier"
RTV N-HEen bijna lege Anegang is een onwerkelijk gezicht. In de normaal zo drukke straat in het hart van Haarlem lopen vanochtend na de plofkraak bij juwelier Langerak alleen wat politieagenten en winkeliers rond. 
» RTV N-H
woensdag 20 september 2023, 07:25 uur
Winkelpui opgeblazen van juwelier bij plofkraak in Haarlem
RTV N-HOp een juwelier aan de Anegang in het centrum van Haarlem is vanmorgen een plofkraak gepleegd. Hierbij is de winkelpui opgeblazen. De politie heeft twee mensen kunnen aanhouden.
» RTV N-H
woensdag 20 september 2023, 04:15 uur
Plofkraak op juwelier
HardnieuwsHAARLEM - Woensdagmorgen 20 september rond 04.15 uur heeft plofkraak plaatsgevonden bij een juwelier aan de Anegang in Haarlem.
» Hardnieuws



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: Hardnieuws
Foto: RTV N-H
Foto: RTV N-H

Meer nieuws uit Haarlem

18 december 22:08Bijna 1.100 kg vuurwerk en 1.000 hennepplanten in panden Emrikweg Haarlem
17 december 10:33Waarom een steiger onmisbaar is bij renovatie van de buitenkant van je huis
14 december 10:15Van Hanegems woorden deden Klassieker-scheidsrechter Gözübüyük groeien
28 november 12:05Gewapende straatroof in Haarlem • Fatbike vliegt in brand
13 november 11:52Mannen uit de provincie aangehouden na explosies Amstelveen en Haarlem
13 november 09:25Explosie Haarlem, verdachte aangehouden
4 november 19:25Politie pakt nog eens drie personen op na rellen in Beverwijk begin september
27 oktober 14:25Problemen op spoor in Noord-Holland, veel treinen vallen uit
16 oktober 09:04Man (41) slaat ramen in bij Rabobank Den Helder • Brandje bij GGZ-instelling Schagen
14 oktober 13:1230-jarige man langer vast voor betrokkenheid bij dood tweelingbroer S10
23 september 10:38Minder treinen tussen Haarlem en Leiden door seinstoring • Fietser mishandelt bestuurder bestelbus
22 september 21:16Gewonde bij mishandeling aan Engelandlaan in Haarlem
14 september 18:43Twee aanhoudingen na vondst wapens bij reguliere controles in Beverwijk en Haarlem
4 september 17:08Cel voor trainer die naaktfoto's vroeg aan jonge voetballers in regio Haarlem
1 september 16:46OM: Broer S10 sprong mogelijk van balkon om aan belagers te ontsnappen
28 augustus 12:36Verzoek S10 afgewezen: verdachte van dood van broer van de zangeres hoeft niet te komen
28 augustus 08:52Lisa (17) herdacht met stille tocht door bewoners uit opvanglocatie verdachte
26 augustus 18:41Advocaten van S10 en moeder vragen om verplichte opkomst verdachte
25 augustus 09:37Drie aanhoudingen na conflict aan de Jephtastraat in Haarlem
21 augustus 06:55Man (19) aangehouden voor zware mishandeling in Haarlem om geaardheid
RSS.