menu
zoek

Nieuws Hardenberg

Overlijden Rick Brink (38) komt als een schok: ‘Een echte verbinder’

zondag 12 mei 2024, 14:51 uur

Het ongeloof over en de impact van het plotselinge overlijden van Rick Brink is groot, zowel in Hardenberg als in de rest van Nederland. De fractievoorzitter van het CDA Overijssel en eerste ‘Minister van Gehandicaptenzaken’ is zaterdag op 38-jarige leeftijd overleden. Uniek, positief, groots mens en een doorzetter, omschrijven vrienden en collega-politici Brink.

» de Stentor



zaterdag 11 mei 2024, 22:52 uur
CDA-politicus Rick Brink (38) overleden
RTV OostRick Brink uit Hardenberg, fractievoorzitter van het CDA in Provinciale Staten, is zaterdag plotseling overleden. Dat heeft een woordvoerder van CDA Overijssel bevestigd.
» RTV Oost
zaterdag 11 mei 2024, 22:20 uur
Politicus en ‘oud-minister van Gehandicaptenzaken’ Rick Brink (38) overleden
de StentorRick Brink is zaterdag onverwachts overleden. Brink was fractievoorzitter van CDA Overijssel en in het verleden lange tijd actief in de gemeenteraad van zijn woonplaats Hardenberg. Rick Brink is 38 jaar geworden.
» de Stentor
zaterdag 11 mei 2024, 22:20 uur
Politicus en ‘oud-minister van Gehandicaptenzaken’ Rick Brink (38) overleden
PZCRick Brink is zaterdag onverwachts overleden. Brink was fractievoorzitter van CDA Overijssel en in het verleden lange tijd actief in de gemeenteraad van zijn woonplaats Hardenberg. Hij is 38 jaar geworden.
» PZC



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Oost
Foto: PZC

Meer nieuws uit Hardenberg

28 oktober 08:57Het realiseren van een betere balans tussen welzijn en gezondheid
16 oktober 14:1114 jaar cel en tbs voor man die zijn vrouw vermoordde met twintig messteken
9 oktober 21:00Provincie wijst alle aanvragen voor windmolens in Ommen en Hardenberg af
2 oktober 17:31Femicide: OM eist 14 jaar celstraf en tbs met dwangverpleging voor moord op echtgenote in Hardenberg
2 oktober 11:42Doodgestoken Tonnie (53) belde kort voordat ex-man haar vermoordde met politie
2 oktober 09:41Hans H. voor de rechter voor doodsteken ex: dochters vertellen hun verhaal
29 september 13:48Man (24) uit Hardenberg gaat tekeer in het centrum van Emmen, meerdere slachtoffers
23 september 22:42HHC Hardenberg, Rohda Raalte en Sparta Nijkerk mogen uitkijken naar gave bekerwedstrijd
31 augustus 09:58Man (18) gewond bij steekinci­dent in Hardenberg, verdachten van 18 en 20 jaar aangehou­den
22 augustus 11:18Koe overlijdt na militaire oefening
14 juli 11:27Hardenberg doet brug in de ban voor zwaar verkeer: 'Gaat hard achteruit'
10 juli 18:33Dakloze Bas (52) kan zijn tent inruilen voor een huis: ‘Ik heb weer hoop’
10 juli 14:29Man die Tonnie (53) doodstak bij kinderopvang spreekt voor het eerst: ‘Ik begrijp het niet’
24 juni 18:06Trots op het personeel: De Linde blinkt uit met gastvrijheid en wint titel Beste Terras in Brabant
23 juni 22:33Grand Café de Troubadour uit Hardenberg pakt eerste plaats in Terras Top 100
12 mei 19:59Lancering Stichting Rick uitgesteld: zwager beschuldigd van miljoenenfraude
1 mei 14:36Hardenberger (22) valt van zijn fiets, maar gaat door het lint als hij hulp krijgt
17 maart 21:30Na massale ophef wil coalitie Hardenberg streep door zoektocht naar nieuw azc
5 maart 15:26Grootste azc van Overijssel sluit volgend jaar, maar gemeente wil nieuwe locatie openen
6 februari 14:37‘Verdachte van dood Tonnie (53) mishandelde haar en dochter week voor moord’
RSS.