menu
zoek

Nieuws Harderwijk

Stroomstoring St Jansdal: elektriciteit ging niet naar ziekenhuis, maar wél Harderwijk in

woensdag 5 januari 2022, 14:05 uur

De noodstroom van het ziekenhuis St Jansdal in Harderwijk sloeg wél aan tijdens de stroomstoring van afgelopen donderdag, maar werd geleverd aan de stad Harderwijk en niet aan het ziekenhuis. Dat laat ziekenhuis St Jansdal vandaag weten.

» de Stentor



dinsdag 4 januari 2022, 22:28 uur
Flevoland - Onafhankelijk onderzoek naar oorzaak en gevolgen stroomstoring ziekenhuis St Jansdal
Omroep FlevolandEen onafhankelijke, externe partij gaat de oorzaak van de stroomstoring in ziekenhuis St Jansdal in Harderwijk van vorige week donderdag onderzoeken. Vanwege die storing werden ook alle afspraken in het ziekenhuis in Lelystad en de poliklinieken in Dronten en Zeewolde voor donderdag en vrijdagochtend afgezegd.
» Omroep Flevoland
dinsdag 4 januari 2022, 20:53 uur
Extern onderzoek naar stroomstoring bij ziekenhuis van Harderwijk
NOSHet St Jansdal Ziekenhuis in Harderwijk laat een extern bureau onderzoek doen naar de stroomstoring van afgelopen week. Die stroomuitval duurde ruim anderhalf uur, de nasleep duurde de rest van de dag. Alle afspraken op de poliklinieken werden geannuleerd en de spoedeisende hulp werd gesloten.
» NOS
dinsdag 4 januari 2022, 06:45 uur
Stroomstoring ziekenhuis St Jansdal Harderwijk legde ook ziekenhuis Lelystad en buitenpoli’s plat
de StentorDe stroomstoring die donderdag het Ziekenhuis St Jansdal in Harderwijk trof, heeft ook het ziekenhuis in Lelystad en de buitenpoli’s in Putten, Dronten, Nijkerk en Zeewolde platgelegd. De ict-omgeving was de grote boosdoener.
» de Stentor



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NOS
Foto: de Stentor

Meer nieuws uit Harderwijk

11 december 14:27Rotterdammer aangehouden in drugsonderzoek
8 december 18:12Auto ramt muur in parkeergarage van ziekenhuis
30 november 15:40'Adolf Hitler' staat er gekalkt op het klimrek
26 november 13:17Man zwaargewond aangetroffen bij flat
24 november 15:30Onderzoek naar nepagenten in Harderwijk leidt politie naar compleet callcenter
18 november 11:47Kind slachtoffer van sexting, man (37) opgepakt
17 november 17:28Sadar (38) bekraste 87 auto’s in Harderwijk: eerst zijn straf uitzitten, daarna terug naar Irak
16 november 20:43Grote brand in kas na uur geblust
7 november 14:23Tijdelijke rust voor camperstel dat door Spanje reist: gemeente wacht met torenhoge dwangsom
4 november 11:00Deze ‘superflitspaal’ is verhuisd en staat nu 40 kilometer verderop
25 oktober 15:05Verdachte krijgt stroomstoot bij aanhouding
2 oktober 19:00Moord op Stefan (54) in Boedapest, zijn vriendin staat nu voor de rechter: dit weten we tot nu toe
30 september 15:42Voorlopig geen boetes voor Dolfinarium om dierenshows
30 september 08:15Trailer vol met wasgoed vliegt in brand
16 september 18:00Verbazing en schrik na aanslag op woning vriendin moordenaar Fortuyn: ‘Dit is mijn huis’
16 september 17:33Auto en vrachtwagen botsen
2 september 10:12Man (38) aangehouden na steekpartij met twee gewonden
13 augustus 11:09Motorrijder overlijdt bij ongeval op de Larserweg in Lelystad
21 juli 16:26Urenlang geen treinen na aanrijding
18 juli 06:00‘Nijpende’ situatie rond verhuizing van Harderwijkse dolfijnen naar China
RSS.