Chris Huizinga uit Garnwerd wint ploegenachtervolging met Nederland
vrijdag 22 januari 2021, 17:18 uurGRONINGEN - Chris Huizinga uit het Groningse Garnwerd heeft vrijdag met Nederland goud gewonnen op de ploegenachtervolging tijdens de World Cup in Thialf in Heerenveen.
» Dagblad van het Noorden
vrijdag 22 januari 2021, 16:33 uur
Schaatser Chris Huizinga uit Garnwerd heeft vrijdag in Heerenveen goud gewonnen bij de ploegenachtervolging tijdens de eerste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Samen met Sven Kramer en Beau Snellink was hij de snelste.
Huizinga boekt worldcupzege met achtervolgingsploeg

vrijdag 22 januari 2021, 16:09 uur
De eerste wereldbekerwedstrijd heeft de Nederlandse schaatssters net geen winst opgeleverd op de ploegenachtervolging. Carlijn Achtereekte uit Lettele eindigde met Ireen Wüst en Melissa Wijfje op de tweede plek in Heerenveen.
Achtereekte komt met Wüst en Wijfje net tekort voor winst ploegenachtervolging bij wereldbeker

vrijdag 22 januari 2021, 15:39 uur
Nederland heeft tijdens de eerste wereldbeker schaatsen in Heerenveen goud behaald op de ploegachtervolging voor mannen. Onder aanvoering van kopman Sven Kramer finishte het drietal van Oranje in een tijd van 3.40,33 minuten. Dat was minder dan 1 seconde boven het ruim acht jaar oude baanrecord in Thialf (3.39,76).
Nederland met kopman Kramer naar wereldbekerzege achtervolging

Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Oost
Foto: RTV Noord
Foto: Dagblad van het Noorden
Foto: Brabants Dagblad
Meer nieuws uit Heerenveen
