menu
zoek

Nieuws Heerlen

Drietal aangehouden na gooien molotovcocktail naar politiebureau

donderdag 24 augustus 2023, 13:10 uur

De politie heeft in Heerlen in de nacht van woensdag op donderdag drie jongeren aangehouden na het gooien van een molotovcocktail over de toegangspoort van een politiebureau aan de Spoorsingel in Heerlen.

Waar: Spoorsingel in Heerlen

De schade bleef beperkt tot een geblakerde vloer en niemand raakte gewond. Zonder direct adequaat ingrijpen had dit heel anders af kunnen lopen. Medewerkers van Cameratoezicht van de gemeente Heerlen konden via camera’s precies volgen waar twee van de drie zich bevonden en wat ze gingen doen. Direct na het incident konden de twee mannen van 19 jaar uit Heerlen en Hoensbroek aangehouden worden. Een derde verdachte van 21 jaar werd later aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de brandstichting. 'We nemen dit zeer hoog op', licht chef van de recherche in Limburg, Danny Frijters, toe. 'Dit bureau heeft geen publieksfunctie maar is een belangrijke locatie voor de Limburgse recherche. Door doortastend optreden en goed werk van de medewerkers van de afdeling Cameratoezicht van de gemeente Heerlen, het Operationeel Centrum van de politie en collega’s van het Basisteam Heerlen, is erger voorkomen. De rechercheurs die op dit bureau werken, zetten zich dag in dag uit in voor de bestrijding van criminaliteit, het oplossen van zaken en werken daarmee direct voor de veiligheid en leefbaarheid van de inwoners van onze provincie. Het is daarmee heel kwalijk dat dit plaatsgevonden heeft. Het onderzoek naar het motief voor de daad is dan ook nog volop gaande.'   De drie mannen zitten nog vast.  


» Politie.nl


Kaart nieuws Heerlen. Locatie nieuws: 50.89011 / 5.98341 Spoorsingel
Spoorsingel in Heerlen


donderdag 24 augustus 2023, 14:40 uur
Drie jongeren opgepakt na gooien molotovcocktail op politiebureau Heerlen
NU.nlAgenten in Heerlen hebben in de nacht van woensdag op donderdag drie jongeren opgepakt voor het gooien van een molotovcocktail over de muur van een politiebureau.
» NU.nl
donderdag 24 augustus 2023, 13:51 uur
Mannen van 19 en 21 jaar opgepakt na gooien molotovcocktail naar politiebureau Heerlen
De LimburgerDrie jongeren zijn in de nacht van woensdag op donderdag aangehouden voor het gooien van een molotovcocktail over de toegangspoort van het politiebureau aan de Spoorsingel in Heerlen.
» De Limburger



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: De Limburger

Meer nieuws uit Heerlen

7 december 16:52Door Duitse treinstaking geen Arriva-trein Heerlen-Aken
5 december 21:23Geen sneltreinen door testritten Drielandentrein
5 december 13:59Man uit Heerlen met Bandidos-kleding toch niet vrijuit: rechtszaak moet opnieuw
30 november 19:37Moeder van dode baby Heerlen blijft vastzitten
27 november 17:27Moeder van in 2021 overleden baby Heerlen opnieuw aangehouden
23 november 02:19PVV de grootste in Heerlen
15 november 19:24Opvang Oekraïners in Heerlen wordt uitgebreid
15 november 19:00Heerlen heeft de hoek waar de klappen vallen nog niet verlaten
5 november 12:31Bij abseilen omgekomen man wilde afdalen van eigen flatgebouw in Heerlen
5 november 12:11‘Rob toch niet?’ Heerlense buurt onwetend van dodelijke val flatbewoner tijdens abseilen
2 november 15:18Twee 18-jarigen aangehouden voor explosie in Heerlen
17 oktober 16:29Koe op het spoor: korte tijd geen treinen Valkenburg-Heerlen
5 oktober 14:43Twee mannen opgepakt voor handel in vuurwapens
1 oktober 11:00Explosie bij woning in Heerlen
29 september 21:18Drugslab en zes vuurwapens aangetroffen in bedrijfspand Heerlen
14 september 18:56L1mburg Centraal: Provincie wil ziekenhuis Heerlen houden
11 september 15:15Heerlen heeft rechten tijdens klimaatdemonstratie geschonden
9 september 07:50Heerlen start met grootste archeologisch onderzoek Nederland
8 september 18:14Verdachten gooien molotovcocktail naar politiebureau Heerlen 90 dagen langer vast
7 september 14:55Opgepakte Italiaan heeft drugstonnen in tuin liggen
RSS.