Bestuurder overleden na aanrijding bij ziekenhuis
donderdag 15 januari 2026, 22:01 uurDe bestuurder van een personenauto die donderdagavond op twee plekken tegen de gevel van het ziekenhuis in Heerlen reed is korte tijd na de aanrijdingen in het ziekenhuis aan zijn verwondingen overleden. Uit onderzoek blijkt dat er sprake is van een noodlottig ongeval.
Waar: Zuyderland ziekenhuis in Heerlen
Rond 20.30 uur reed een personenauto achteruit tegen een glazen pui van het ziekenhuis aan de Henri Dunantstraat in Heerlen. Direct daarna reed hij vooruit tegen een ander deel van de gevel. De bestuurder van de auto raakte ernstig gewond bij de aanrijding en hij werd direct overgebracht naar de eerste hulp waar hij korte tijd later om het leven kwam. Spoedeisende hulp in Heerlen is gesloten De spoedeisende hulp van het ziekenhuis is nog gesloten. Heeft u met spoed medische hulp nodig? Bel dan eerst de Huisartsenpost. Bij levensbedreigende situaties belt u 112.
» Politie.nl
Kaart nieuws Heerlen. Locatie nieuws: 50.87001 / 5.97485 Zuyderland ziekenhuis
Zuyderland ziekenhuis in Heerlen
donderdag 15 januari 2026, 23:34 uur
De bestuurder van een personenauto die donderdagavond inreed op een ziekenhuis in Heerlen is aan zijn verwondingen overleden. Dat meldt de politie, die spreekt van een "noodlottig ongeval".
Aanrijding ziekenhuis Heerlen was noodlottig ongeval, bestuurder overleden
donderdag 15 januari 2026, 23:26 uur
De man die donderdagavond op het Zuyderland ziekenhuis in Heerlen inreed, is overleden aan zijn verwondingen.
Automobilist die op ziekenhuis Heerlen botste overleden: 'Noodlottig ongeval'
Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: 1Limburg