menu
zoek

Nieuws Hilversum

Omstanders maken het verschil

vrijdag 20 mei 2022, 20:38 uur

Enkele omstanders die vrijdagmiddag 20 mei rond 18:40 uur getuige waren van een steekincident waarbij een 17-jarige meisje gewond raakte, deden het enige juiste. Zij overmeesterden de verdachte en droegen hem over aan de inmiddels gewaarschuwde politie.

Waar: Brinkweg in Hilversum

De jonge vrouw stond met haar fiets te wachten bij het verkeerslicht aan de Brinkweg nabij de parkeergarage Gooise Brink toen zij volkomen onverwacht door een andere man met een mes in haar schouder werd gestoken. De man wist daarbij een tas van de vrouw buit te maken. Twee zeer alerte omstanders handelden zeer accuraat en gingen direct achter de man aan en wisten hem te overmeesterden. Een actie die niet geheel zonder gevaar was, maar die mede door hun direct handelen leidde tot de aanhouding van de verdachte, zonder dat daarbij anderen gewond raakten. Het meisje raakte lichtgewond en was ondanks dat zij enorm was geschrokken aanspreekbaar. Zij werd behandeld aan een lichte verwonding aan haar schouder. De verdachte (37) die was aangehouden, werd overgebracht naar een politiebureau. De man maakte een afwezige indruk en komt voor ter zake van verward gedrag. De politie spreekt haar waardering uit voor het zeer accurate handelen van het tweetal.


» Politie.nl

Kaart nieuws Hilversum. Locatie nieuws: 52.22298 / 5.17198 Brinkweg
Brinkweg in Hilversum


vrijdag 20 mei 2022, 22:10 uur
Zeventienjarig meisje beroofd en met mes in schouder gestoken in Hilversum
NU.nlEen zeventienjarig meisje is vrijdag bij een beroving met een mes in haar schouder gestoken in Hilversum. Twee omstanders hebben de 37-jarige dader snel overmeesterd, meldt de politie.
» NU.nl
vrijdag 20 mei 2022, 21:24 uur
17-jarig meisje gestoken en beroofd in Hilversum, omstanders overmeesteren verdachte
RTV N-HEen 17-jarig meisje is in Hilversum uit het niets in haar schouder gestoken door een man. Zij stond met haar fiets te wachten bij het stoplicht aan de Brinkweg vlakbij de parkeergarage Gooise Brink. Twee omstanders die het zagen gebeuren, overmeesterden de man en leverden hem over aan de politie.
» RTV N-H



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: NU.nl
Foto: RTV N-H

Meer nieuws uit Hilversum

7 december 12:07Ook Hilversum ontkwam aan Zweedse terrorist die aanslag wilde plegen op Songfestival
28 november 20:20Celstraf voor valse bommelding in trein bij Hilversum
22 november 13:41Verdachte van valse bommelding in trein bij Hilversum nog vast
17 november 10:18Vrachtwagen rijdt zich klem in Hilversum, een persoon gewond
31 oktober 11:21Vier aanhoudingen voor bekladding NOS-gebouw bij XR-demonstratie
30 oktober 13:54Start verkenningsfase uitgesteld, fractieleiders komen pas dinsdag bijeen
24 oktober 13:58Grote zoektocht naar vermiste Julia (43) uit Hollandsche Rading
14 oktober 12:302000 mensen uit kantoor Hilversum geëvacueerd vanwege brand in garage
9 oktober 19:46Verdieping verzorgingshuis ontruimd door brand, vrouw (63) aangehouden voor brandstichting
9 oktober 16:29Jongen (16) uit Baarn opgepakt voor explosie bij woning in Hilversum
9 oktober 06:00Deelnemers Regio Songfestival trappen samen af richting finale in Arnhem
23 augustus 11:31Asiel centraal in PVV-programma, Mediapark moet woonwijk worden
7 juli 15:33Meer dan honderd banen verdwijnen bij Wehkamp, vooral hoofdkantoor in Zwolle is de klos
3 juni 13:09Kan Hilversum opgelucht ademhalen na val kabinet? ‘De veranderingen zijn al in gang gezet’
31 mei 18:55Demonstranten 'bezetten' NOS-gebouw voor eerlijkere berichtgeving
13 mei 16:36Bouwer van kermisattractie waar meisje uitviel legt de schuld bij de exploitant
8 mei 16:13Deskundigen Forensisch Instituut doen onderzoek bij attractie waar meisje uitviel
30 april 18:00Bram zat in kermisattractie toen meisje viel: "Mensen begonnen meteen te filmen"
28 april 18:4114-jarig meisje breekt arm na val uit attractie op kermis Hilversum
27 april 19:24Flinke vertraging op A27 bij Hilversum na botsing
RSS.