menu
zoek

Nieuws Kerkenveld

Bewoner (73) boerderij Kerkenveld krijgt celstraf voor crystal meth-lab in zijn huis

dinsdag 29 december 2020, 17:43 uur

De 73-jarige bewoner van de boerderij aan de Riegshoogtendijk in Kerkenveld, bij Dedemsvaart, waar eind juni een drugslab werd ontdekt, moet anderhalf jaar de gevangenis in. Dat bepaalde de rechtbank in Assen vandaag. In het chemische lab op de bovenverdieping van de boerderij werd de zeer verslavende drug crystal meth gemaakt.

Waar: Riegshoogtendijk in Kerkenveld

» RTV Oost


Kaart nieuws Kerkenveld. Locatie nieuws: Riegshoogtendijk
Riegshoogtendijk in Kerkenveld


dinsdag 29 december 2020, 16:20 uur
Anderhalf jaar cel voor bewoner boerderij met drugslab Kerkenveld
RTV DrentheDe 73-jarige bewoner van de boerderij aan de Riegshoogtendijk in Kerkenveld waar eind juni een drugslab werd ontdekt, moet anderhalf jaar de gevangenis in. Dat bepaalde de rechtbank in Assen vandaag. In het chemische lab op de bovenverdieping van de boerderij wordt de zeer verslavende drug crystal meth gemaakt.
» RTV Drenthe
dinsdag 29 december 2020, 15:53 uur
Bejaarde bewoner boerderij met drugslab in Kerkenveld veroordeeld tot 1,5 jaar gevangenisstraf
Dagblad van het NoordenEen 73-jarige man uit Kerkenveld is volgens de rechtbank in Assen medeplichtig aan grootschalige productie van crystal meth. De bejaarde verdachte is veroordeeld tot 1,5 jaar gevangenisstraf.
» Dagblad van het Noorden



Foto's bij dit nieuwsbericht
Foto: RTV Drenthe
Foto: RTV Oost
Foto: Dagblad van het Noorden

Meer nieuws uit Kerkenveld

17 januari 17:51Brand op bedrijventerrein in Drentse Kerkenveld
29 december 17:43Bewoner (73) boerderij Kerkenveld krijgt celstraf voor crystal meth-lab in zijn huis
6 oktober 14:32Drugslab Kerkenveld mogelijk gelinkt aan Mexicaanse bende
29 juni 17:05Huurder (73) van pand drugslab in Kerkenveld blijft twee weken langer vastzitten
RSS.


Advertentie: Wat is vandaag de stroomprijs per uur?